GOLON wygrał Półmaraton Opolski!!! - Forrest Limanowa
 
Witamy na stronie Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST"
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
Flashback-photographyFestiwal BiegowyIPACentrum Fizjoterapii PRO-SPORT-REHABBielakActiveGOPRBrygada BeskidówVisegrad MarathonGravity RevoltStowarzyszenie Rekonstrukcji HistorycznychMCGPRULTRIS

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
GOLON wygrał Półmaraton Opolski!!!
2011-06-02 23:59:12
Powiększ
W dniu 29 maja 2011, Mateusz Golonka (KS "LIMANOWA FORREST") wygrał półmaraton w Opolu.

W dniu 29 maja w Opolu odbyła się I edycja Maratonu i II Półmaratonu Opolskiego. W maratonie i jego biegu towarzyszącym półmaratonie wystartowało 320 zawodników.

Mateusz komentuje: -trasa była dobrze zabezpieczona przez wolontariuszy i dobrze działały punkty odżywiania i odświeżania. Chociaż pogoda nie sprzyjała robieniu dobrych wyników, gdyż było zbyt gorąco, trasa była ciężka, a w centrum dużo podbiegów, tym bardziej cieszę się, że udało mi się wygrać.

Zwycięzcą I Maratonu Opolskiego został Serigiej Zachepa (Ukraina), z wynikiem 3h 33min 47sek, przed Polakiem Bogdanem Dziubą ze Stalowej Woli i Austriakiem Tomaszem Sommerem. Wśród kobiet wygrała zawodniczka z Węgier z wynikiem 2h 58min, przed Karoliną Rakieć z Supermaratonu Kalisz i Ukrainką Natalią Malaią.

W  PÓŁMARATONIE - zwycięzcą został MATEUSZ GOLONKA z Klubu Sportowego "Limanowa Forrest"!

"Golon" bieg ukończył z czasem 1h 21min 16sek, drugi na mecie Adam Danił z Rybnika do Mateusza stracił 5min dobiegając z wynikiem 1h 26min 20sek, a na 3-cim miejscu uplasował się Adam Łoza z Wrocławia z czasem 1h 28min.

Mateusz tym samym również został zwycięzcą w kat. wiekowej od 20 do 29lat.

Wśród kobiet wygrała na dystansie półmaratonu Natalia Czartoryska z Opola przed Martą Weisner również Opole.

 

GRATULACJE!!! :-)


Dodane przez: forrest, wyświetleń: 2637

Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ

Dodaj komentarz

« powrót


Sponsorzy

TescoBank Spóldzielczy LimanowaIntellect.plPartnerRachmistrzTransport Samochodowy HydrolimmiastoParafia pw. MB Pocieszenia w PasierbcuUsługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskaMIKA HurtowniaDecomasterPiekarniaDrukarnia MMGwarantTymbarkMZGKiM LimanowaIziGSMGold DropVelosport
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 2259102, on-line 5
Realizacja: Agencja interaktywna - Intellect