Statuetka i List Gratulacyjny od Starosty Limanowskiego! - Forrest Limanowa
 
Witamy na stronie Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST"
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
Centrum Fizjoterapii PRO-SPORT-REHABGravity RevoltStowarzyszenie Rekonstrukcji HistorycznychMCGPRVisegrad MarathonFestiwal BiegowyBrygada BeskidówIPAFlashback-photographyGOPRBielakActiveULTRIS

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Statuetka i List Gratulacyjny od Starosty Limanowskiego!
2011-03-08 11:31:32
Powiększ
"Za szczególny wkład w promocję Powiatu Limanowskiego" - został doceniony KS LIMANOWA FORREST.

Po otrzymaniu ciepłych gratulacji dla limanowskich "Forreściaków" od limanowskich władz, przyjaciół i sportowców - z okazji 1. rocznicy powstania klubu, przyszło do nas zaproszenie na osobiste wręczenie Statuetki i Listu Gratulacyjnego osobiście z rąk Starosty Limanowskiego, pana Jana Puchały:

 

/Poniżej news ze strony Starostwa Limanowskiego/

Minął pierwszy roczek - Limanowa Forrest!

"Bardzo dziękuję, jestem ogromnie wzruszony, nie spodziewałem się takiego wyróżnienia!" – tymi słowami Prezes Klubu Sportowego Limanowa Forrest Mateusz Wroński skomentował odbiór statuetki oraz listu gratulacyjnego od Starosty Limanowskiego Jana Puchały z okazji pierwszej rocznicy działalności klubu.

5 marca br. minął właśnie rok od momentu powstania Klubu Sportowego Limanowa Forrest.

(…)Doceniam ogromny trud i pracę jaką zarówno Pan jak i wszyscy Członkowie Klubu wykonujecie na rzecz promocji Limanowszczyzny. Uważam, że moją rolą jest, aby pokazywać takie osoby jak Pan, aby im pomagać oraz ich wspierać.(…) -mówił Starosta Jan Puchała, który na ręce prezesa złożył także gratulację za dotychczasowe osiągnięcia członków klubu, równocześnie życząc niesłabnącego zapału oraz wszelkiej pomyślności na kolejne lata. Podziękował także za niezwykłe zaangażowanie i stałą obecność w życiu sportowym Limanowszczyzny.

Warto zauważyć że w momencie powstawania klubu, należało do niego 21 osób, a obecnie w jego szeregach działają już 53 osoby, a ich liczba z dnia na dzień wzrasta, co świadczy o ciągłym rozwoju Limanowa Forrest. (…)Cieszę się że cały czas jesteśmy w centrum wydarzeń. Wspaniałe jest to, że członkami naszego klubu są ludzie w różnym wieku - najstarszy ma 84 lata, a jednak każdy znajdzie coś dla siebie. Cieszy mnie to, że powstają na Limanowszczyźnie takie miejsca jak basen, czy hale sportowe, które stają się swoistym zapleczem dla działań klubów sportowych.(…) -mówił na zakończenie Prezes KS Limanowa Forrest.

- więcej na stronie Starostwa: http://www.powiat.limanowa.pl/pl/7400/49398/Minal_pierwszy_roczek-Limanowa_Forrest.html

- a także w wywiadzie na LimanowaTV28: http://www.tv28.pl/informacje-z-malopolski/informacje,546.html

- i na portalu Limanowa.in: http://www.limanowa.in/dziennikarstwo-obywatelskie,3701.html

- - -

Podczas spotkania prezes KS Limanowa Forrest - Mateusz Wroński w imieniu własnym, a także wszystkich „Foreściaków”, podziękował Staroście Limanowskiemu za słowa uznania skierowane pod ich adresem.

Poniżej słowa podziękowania od prezesa Klubu na spotkaniu z Panem Starostą, w dniu 7 marca 2011 w sali Zarządu Powiatu Limanowskiego:


Dziękuję bardzo Panie Starosto!

W tej podniosłej chwili, z okazji rocznicy powstania naszego Stowarzyszenia, pragnę podziękować w imieniu Członków Klubu: Panu Staroście, a także Panu Burmistrzowi Miasta Limanowa - obecnemu i byłemu, Panu Wójtowi Gminy Limanowa, naszym Honorowym Członkom Klubu: panu Ryszardowi Kulmie (były Przewodniczący Rady Miasta), Panu Jacentemu Musiałowi (były Przewodniczący Rady Powiatu), Księdzu Prałatowi Józefowi Porębie za Honorowy Patronat nad biegiem górskim "Limanowa Forrest. Dziękuję wszystkim instytucjom, służbom ratowniczym, sponsorom, patronom medialnym, wolontariuszom, którzy kiedykolwiek nas wsparli i nadal wspierają. Dziękuję Sponsorowi Strategicznemu: Bank Spółdzielczy w Limanowej. I w ogóle, wszystkim ludziom dobrego serca...

 

Parafrazując słynne słowa Prezydenta Kennediego:
Nie pytaj, co twój „Forrest” może zrobić dla ciebie, ale co ty możesz zrobić dla swego „Forresta".

-Pragnę również gorąco podziękować wszystkim tym, którzy byli i są od tzw. „czarnej roboty”, o których przy gratulacjach zazwyczaj się nie mówi i nie dziękuje. Pragnę właśnie im podziękować najbardziej! - ludziom, którzy się przejmują, którzy nie są "letni" i nie kierują się w życiu wygodnictwem i bylejakością, którzy to co robią, starają się zrobić to najlepiej jak potrafią, oczywiście w miarę możliwości jak im czas pozwala, ludziom, którzy noszą w sercu idee limanowskiego „Forresta”, których zachwycił kiedyś "Forrest Gump" i cieszą się z nazwy naszego klubu, ludziom, którzy sami dokładają swoją "cegiełkę" z ciekawymi pomysłami i realizują je, a nie oczekują, że "samo się zrobi", ludziom, którzy bezinteresownie pomagają nam i pragną by „Forrest” rozwijał się dalej, ludziom, którzy nie patrzą co z tego będą mieć...
Liczy się satysfakcja z tworzenia dobrych rzeczy, satysfakcja z bycia potrzebnym, satysfakcja z pracy na rzecz naszego miasta, regionu, naszej Małej Ojczyzny, satysfakcja z przyczyniania się do rozwoju kultury fizycznej zarówno wśród młodych, jak i starszych, satysfakcja z propagowania zdrowego stylu życia, satysfakcja z osiąganych sukcesów sportowych i organizatorskich, i wreszcie satysfakcja ze starania się, na co dzień, aby być dobrym przykładem dla innych i pociągać innych swoim przykładem.
Na koniec, chcę gorąco podziękować Zarządowi Klubu, wszystkim Członkom Klubu, Wolontariuszom, Przyjaciołom, Sponsorom i Władzom Samorządowym - za Państwa życzliwość, wkład pracy, wsparcie, dobre serce, zaangażowanie i chęci na rzecz wspierania naszych inicjatyw.

Mam nieodpartą nadzieję, że również i w tym roku, nie zabraknie Państwu pełni satysfakcji i zadowolenia z pracy nad rozwojem kultury fizycznej, propagowaniem mody na ruch na świeżym powietrzu i promowaniem pięknych terenów Limanowszczyzny.

 

W imieniu Zarządu i Członków Klubu:
Mateusz Wroński – prezes Stowarzyszenia Kultury Fizycznej:
Klub Sportowy „LIMANOWA FORREST”

 

 

 Serdecznie zapraszamy na nasze zawody w tym roku. Więcej na stronie Klubu: www.forrest-limanowa.pl
Jest już znana data naszych "Forrestowych" biegów górskich:
- III. Limanowa Forrest (3 lipca 2011)
- I. Półmaraton Forrest (24 września 2011


Dodane przez: forrest, wyświetleń: 3963

Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ
« powrót


Sponsorzy

TymbarkUsługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskaIziGSMHydrolimIntellect.plParafia pw. MB Pocieszenia w PasierbcuMZGKiM LimanowaPiekarniaRachmistrzGold DropGwarantBank Spóldzielczy LimanowamiastoTescoDecomasterVelosportPartnerMIKA HurtowniaDrukarnia MMTransport Samochodowy
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 2278343, on-line 4
Realizacja: Agencja interaktywna - Intellect