Happy Birthday, Forrest!!! - przeczytaj gratulacje dla nas. - Forrest Limanowa
 
Witamy na stronie Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST"
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
Festiwal BiegowyVisegrad MarathonULTRISCentrum Fizjoterapii PRO-SPORT-REHABMCGPRBrygada BeskidówBielakActiveFlashback-photographyStowarzyszenie Rekonstrukcji HistorycznychGOPRIPAGravity Revolt

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Happy Birthday, Forrest!!! - przeczytaj gratulacje dla nas.
2011-03-06 09:27:29
Powiększ
MAMY JUŻ 1. ROCZEK!!! :-)

Dnia 5 marca 2010, Starosta Limanowski wpisał do ewidencji klubów sportowych prowadzonej przez Starostę Limanowskiego, pod numerem 9, Klub Sportowy „Limanowa Forrest”, z siedzibą: Miasto Limanowa.

STATUT STOWARZYSZENIA /Wstęp/
"Zachęceni sukcesem I. Biegu Górskiego „Limanowa Forrest”, który został zorganizowany przez nieformalną grupę – zarówno aktywnych sportowców, jak i osób nie związanych bezpośrednio ze sportem, lecz popierających tego typu pozytywne inicjatywy aktywizujące wielu ludzi na różnych płaszczyznach, współpracujących ze sobą na zasadach równości i wzajemnego poszanowania, przy życzliwym wsparciu władz samorządowych, jednostek organizacyjnych, podmiotów gospodarczych i osób prywatnych, w głębokim przekonaniu, że można i trzeba bezinteresownie robić coś dobrego dla Mieszkańców naszego Regionu oraz jego rozwoju i promocji, postanawiamy sformalizować swoje działania przez powołanie do życia Stowarzyszenia."PRZECZYTAJ (poniżej) GRATULACJE Z OKAZJI 1. ROCZNICY NARODZIN „LIMANOWSKIEGO FORRESTA”:


Gratulacje od Burmistrza Miasta Limanowa, pana Władysława Biedy:

"Serdeczne życzenia z okazji pierwszych urodzin dla Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST":
- wytrwałości w działaniu dla Mieszkańców naszego Regionu
- udanych kolejnych Biegów Górskich „Limanowa Forrest”
- uznania od Limanowian za wkładany trud.

Dla wszystkich Członków Klubu wszystkiego dobrego w życiu osobistym."

Życzy: Władysław Bieda
Burmistrz Miasta Limanowa


- - -

Gratulacje od Starosty Limanowskiego, pana Jana Puchały:

"Z okazji rocznicy powstania Klubu Sportowego
Serdecznie gratuluję dotychczasowych sukcesów, równocześnie życzę niesłabnącego zapału oraz wszelkiej pomyślności na kolejne lata działania klubu.
Uroczystość ta, to znaczące wydarzenie dla wszystkich jego członków, dlatego mam nadzieję, że będzie on świadkiem wielu nowych inicjatyw i pomysłów, jakie będą miały miejsce na terenie Powiatu Limanowskiego. Cieszę się bardzo, że mam możliwość podziękowania wszystkim jego członkom za niezwykłe zaangażowanie i stałą obecność w życiu sportowym Limanowszczyzny."

Starosta Limanowski
Jan Puchała


- - -

Gratulacje od byłego Przewodniczącego Rady Miasta Limanowa, pana Ryszarda Kulmy:

"Pierwsze koty za płoty - aby następne lata był jeszcze lepsze!"

Życzy: Honorowy Członek KS Limanowa Forrest Ryszard Kulma

- - -

Gratulacje od byłego Przewodniczącego Rady Powiatu Limanowskiego, pana Jacentego Musiała:

"Z okazji 1 rocznicy oficjalnego działania Klubu „Limanowa Forrest” składam wyrazy uznania i podziękowania za całokształt pracy na rzecz rozwoju i propagowania kultury fizycznej na terenie Ziemi Limanowskiej. To co Państwo zrobiliście w ciągu tak krótkiego okresu czasu jest godne podziwu i podkreślenia.

To dzięki Waszemu zaangażowaniu rozsławiacie dobre imię Limanowej, o czym świadczą liczne sukcesy.
Życzę Panu, całemu Zarządowi oraz wszystkim Członkom i Sympatykom Klubu wszelkiej pomyślności, aby podejmowane działania były źródłem satysfakcji oraz społecznego uznania i przyczyniały się do tego, by kultura fizyczna była stylem życia i źródłem zdrowia mieszkańców Limanowszczyzny.
Pozostaję z wyrazami szacunku."

Życzy: Honorowy Członek KS Limanowa Forrest Jacenty Musiał


- - -

Gratulacje od pani Izabeli Zatorskiej - najlepszej zawodniczki świata w biegach górskich, pięciokrotnej medalistki Mistrzostw Świata, czterokrotnej medalistki Mistrzostw Europy, sześciokrotnej zdobywczyni Pucharu Świata. Brała udział w obu edycjach „Limanowa Forrest” i miała wielkie zasługi w wypromowaniu naszej pierwszej imprezy:

„Jedną z najmilej wspominanych przeze mnie imprez biegowych w minionym roku, był bieg górski w Limanowej. Bieg zorganizowany został przez Stowarzyszenie "Limanowa Forrest". Z okazji pierwszej rocznicy powstania Stowarzyszenia, życzę wszystkim członkom - wielu sukcesów, oraz powodzenia i siły w realizacji zamierzonych celów w 2011 roku.”

Pozdrawiam, Iza Zatorska :))

- - -

Gratulacje od znanej biegaczki w Polsce, Gabrieli Kucharskiej z Rudawy:

"Dziś Forresta urodziny
A więc wszyscy tęgie miny
Miejcie, drodzy przyjaciele
Świetnych imprez zróbcie wiele
Aby chętnie k'Wam wracali
Wszyscy duzi, wszyscy mali
I o dnia każdziutkiej porze
Pamiętajcie o humorze

Tego życzy wielbicielka
Z Rudawy Gabrielka"

- - -

Gratulacje od Asi Sułkowskiej - zawodniczki KS LIMANOWA FORREST, czołowej zawodniczki super maratonów na orientację w Polsce, obecnie przebywa za granicą:

Drogie Forreściaki!

Z okazji 1. urodzin Naszego Forresta.

Wszystkiego najlepszego, mnóstwo uporu, pomysłów i dalszych sukcesów!
No i oczywiście samych życiówek, wspaniałych chwil na trasie i kolejnych miejsc na podium!
Pierwszy roczek oficjalnej działalności naszego stowarzyszenia minął niepostrzeżenie, szczere wyrazy uznania za to co udało się stworzyć przez ten czas.
Nie wiem jak Wy to robicie, ale mnie nie ma zaledwie kilka miesięcy, a tu tyle się już zmieniło. :)

Happy Birthday!

P.S. Darek, Jarek, Lupus, Golon i Tusik – CHŁOPAKI, POKAŻCIE NA CO WAS STAĆ W BOCHNI! („12-godzinny bieg w Kopalni Bochnia”, dn. 12 marca br.)

Powodzenia i do zobaczenia!
... aa... i poczekajcie na mnie z urodzinowym izotonikiem... ;)

Wasz “Tramp” :)

- - -

Gratulacje od zaprzyjaźnionego Krakowskiego Klubu Biegacza (KKB) „Dystans” Kraków:

Składam całej ekipie "Forreściaków", z okazji Waszego Święta - 1 rocznicy powstania klubu, najserdeczniejsze życzenia: aby energia, pomysły, ogromne zaangażowanie oraz praca przy organizowaniu biegów, przynosiły Wam satysfakcję i radość z tworzenia, a przez to nam, biegaczom dawał możliwość uczestniczenia w rewelacyjnych imprezach jakie nam oferujecie. Aby ten zapał trwał nieskończenie, a Klub rósł w siłę.

W imieniu Krakowskiego Klubu Biegacza "Dystans" - Ewa Boczkowska

- - -

Od Zarządu KS „LIMANOWA FORREST”:

Zapraszamy wszystkich „Forreściaków” na urodzinowego Torta! :)
- którego zjemy na najbliższym „Walnym Zebraniu Członków”, w dniu 20 marca. 2011. (ndz) – a potem, po torcie, na bieżnię! ;))

Pragniemy gorąco podziękować wszystkim Członkom Klubu, Wolontariuszom, Sponsorom i Władzom Samorządowym - za Waszą życzliwość, wkład pracy, wsparcie, dobre serce, zaangażowanie i chęci na rzecz wspierania naszych inicjatyw.

Mamy nieodpartą nadzieję, ze również i w tym roku, nie zabraknie wszystkim Państwu pełni satysfakcji i zadowolenia z pracy na rzecz rozwoju kultury fizycznej i promocji naszej pięknej Limanowszczyzny.

W imieniu Zarządu klubu - Mateusz Wroński


Dodane przez: forrest, wyświetleń: 3170

« powrót


Sponsorzy

Drukarnia MMGwarantPiekarniaHydrolimGold DropParafia pw. MB Pocieszenia w PasierbcuRachmistrzmiastoIntellect.plUsługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskaTescoMIKA HurtowniaMZGKiM LimanowaVelosportPartnerBank Spóldzielczy LimanowaTymbarkTransport Samochodowy DecomasterIziGSM
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 2259141, on-line 16
Realizacja: Agencja interaktywna - Intellect