Bieg dla dzieci od... 0 do 16 lat! - niedziela, 26.09.2010 r. - Forrest Limanowa
 
Witamy na stronie Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST"
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
Visegrad MarathonFestiwal BiegowyIPAMCGPRFlashback-photographyBielakActiveGravity RevoltCentrum Fizjoterapii PRO-SPORT-REHABBrygada BeskidówStowarzyszenie Rekonstrukcji HistorycznychGOPRULTRIS

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Bieg dla dzieci od... 0 do 16 lat! - niedziela, 26.09.2010 r.
2010-08-31 12:59:44
Powiększ
Zapraszamy na: "II. BIEG OSIEDLOWY NA 1 MILĘ" - zapisy w dniu biegu od godz. 10:00-12:00, przed blokiem nr 7, ul. Zygmunta Augusta.

To już druga edycja biegu - DLA DZIECI.

Od tego biegu wszystko się zaczęło... w zeszłym roku nasz debiut organizacyjny miał miejsce podczas "I. Biegu Osiedlowego na 1 Milę" na Osiedlu Zygmunta Augusta w Limanowej. Potem były zawody i zawody i zawody...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Klub Sportowy LIMANOWA FORREST

zaprasza na bieg dla dzieci od 0 do 16 lat:

"II. BIEG OSIEDLOWY NA 1 MILĘ"

(26 WRZEŚNIA 2010 – niedziela, godz. 12:30)


R e g u l a m i n    b i e g u :

1) MIEJSCE I DATA SPOTKANIA: 26 września 2010 (ndz), Biuro Zawodów otwarte w godz. 10:00-12:00.

START i META: przed blokiem nr 7, ul. Zygmunta Augusta, Limanowa. Startujemy - o godz. 12:30.


2) CEL IMPREZY:
- popularyzacja biegania jako najbardziej dostępnej i najtańszej formy rekreacji fizycznej wśród dzieci i młodzieży;

- promowanie zdrowego stylu życia;
- integracja między młodymi mieszkańcami osiedla Zygmunta Augusta, a także z i innych osiedli;
- stymulowanie aktywności twórczej młodych ludzi w realizacji zamiłowań i zainteresowań.

3) TRASA i DYSTANS: Zawody rozgrywane poza ruchem ulicznym, między blokami osiedla Zygmunta Augusta.

Bieg będzie oznaczony strzałkami i będzie go prowadziło dwóch rowerzystów – jeden prowadzący, a drugi zamykający.

Podczas biegu będą do wybrania 3 DYSTANSE:

I. Dystans: 1 mila ang. (1km i 609m). Trasa odwrotnie do wskazówek zegara (w lewą stronę).

START: I. klatka 7 bloku ZA w dół, w stronę budowanego bloku "Nad Parkiem", gdy miniemy blok 6 i blok 5, skręcamy w lewo przed 4 blok, a potem skręcamy w lewo koło sklepu "Magda" i biegniemy do góry po chodniku mijając 5 blok i 3 blok w kierunku placu zabaw koło 6 bloku, i dalej w górę po schodach, wzdłuż siatki u góry po skarpie aż do 9 bloku, następnie przed blokiem 9 skręcamy w lewo, w dół mijamy 10 blok po prawej i ogródki przed balkonami za blokiem nr 7 po lewej i biegniemy przed 7 blok, gdzie był wcześniej start i zamykamy pętlę. Razem 3 kółka. Na trzecim kółku będzie META: przed III. klatką bloku 7 ZA. Czyli, jak w zeszłym roku, można zrobić finisz od I. klatki do III. klatki bloku nr 7.

 

Klasyfikacja w 3 kat. wiek.:

a) do 9 lat (rok: 2001 i młodsi); b) 10-12 lat (rok: 2000-1998); c) 13-16 lat (rok: 1997-1994).

 

II.) Młodsze dzieci biegną krótszy dystans – dookoła 7 bloku (dystans: ok. 200 metrów), czyli tak jak w zeszłym roku będzie tzw. „Mini-mila”.

III.) Dla dzieci nie potrafiących jeszcze dobrze chodzić lub dla dzieci niepełnosprawnych – przy pomocy rodzica, bieg tzw. "Od klatki do klatki" (dystans: od I. klatki do III. klatki przed blokiem 7).

 

4) ZGŁOSZENIA DO BIEGU: drogą elektroniczną na stronie Klubu Sportowego LIMANOWA FORREST: www.forrest-limanowa.pl lub na miejscu w Biurze Zawodów w godz. 10:00-12:00. WPISOWE: GRATIS!


5) NAGRODY: PAMIĄTKOWY MEDAL!!! i inne niespodzianki... J


6) POSTANOWIENIA KOŃCOWE: Bieg dla dzieci i młodzieży od 0 do 16 roku życia. Limit 100 osób.

Osoby starsze mogą brać udział, ale bez nagród w klasyfikacji. Bieg ma charakter otwarty i można zgłaszać się nie tylko z osiedla Zygmunta Augusta w Limanowej. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać leg. szkolną lub dowód tożsamości w Biurze Zawodów i przedstawić pisemną zgodę na udział w biegu od rodzica lub opiekuna prawnego (na miejscu w dniu biegu). Można brać udział tylko w 1 biegu. UWAGA!!! Nie musisz cały czas biec! – jeżeli zmęczysz się, chwilę odpocznij – najważniejsze byś z uśmiechem przybył do Mety i potem miał siłę wrócić do domu! Prosimy, zabierzcie ze sobą odpowiednią ilość radości! J Liczy się dobra zabawa i ruch na świeżym powietrzu! Interpretacja Regulaminu należy do Organizatora. Zapraszamy!

 

Organizator: KLUB SPORTOWY LIMANOWA FORREST (Klub jest organizatorem również innych zawodów sportowych, takich jak: „Limanowa Skate Jam”, „Limanowa Downhill Challenge” i „Limanowa Forrest”).

KONTAKT: limanowa.forrest.team@gmail.com

 

Pobierz: Regulamin: <==


Dodane przez: forrest, wyświetleń: 3022

« powrót


Sponsorzy

Usługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskamiastoMZGKiM LimanowaGwarantTransport Samochodowy VelosportTymbarkIntellect.plTescoIziGSMMIKA HurtowniaPartnerDecomasterDrukarnia MMParafia pw. MB Pocieszenia w PasierbcuRachmistrzBank Spóldzielczy LimanowaHydrolimGold DropPiekarnia
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 2256394, on-line 7
Realizacja: Agencja interaktywna - Intellect