LIMANOWSKA GOLGOTA - czyli: II. Limanowa Forrest - Forrest Limanowa
 
Witamy na stronie Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST"
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
Flashback-photographyGOPRStowarzyszenie Rekonstrukcji HistorycznychMCGPRFestiwal BiegowyULTRISBielakActiveBrygada BeskidówCentrum Fizjoterapii PRO-SPORT-REHABVisegrad MarathonIPAGravity Revolt

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
LIMANOWSKA GOLGOTA - czyli: II. Limanowa Forrest
2010-07-08 13:35:12
Powiększ
Zawodnik LLKS Osowa Sień, Szcześniewski Miłosz, "wykosił" obie mordercze imprezy "II. Limanowa Forrest" (3-4 lipca 2010).

W dniach 3-4 lipca 2010 r. odbywały się w Beskidzie Wyspowym międzynarodowe biegi: towarzyszący na 18 km i główny na 6,5 km, pod nazwą "II. Limanowa Forrest".

Oprócz zawodników z całego kraju i z krajowej Elity biegów górskich, przyjechali do nas także zawodnicy z innych krajów: 2 Słowaków, 1 Węgier i 1 Ukrainiec.

Zawody rozgrywane były aż w 3 dyscyplinach: bieg górski, rower MTB i nordic walking.

W ciągu tych 2 dni - sklasyfikowanych zostało razem 410 zawodników i zawodniczek!!!
w tym:
* 138 osób w biegu towarzyszącym (bieg - 98, nw - 15, mtb - 25)
* 272 osoby w biegu głównym (bieg - 221, nw - 51)


Zawodnik LLKS Osowa Sień, Szcześniewski Miłosz wygrał w obu morderczych biegach górskich "II. Limanowa Forrest" (3-4 lipca 2010) – zarówno w biegu towarzyszącym (przed Wąsowiczem Janem i Leśniakiem Piotrem), jak i biegiem głównym (przed Ukraińcem Andrzejem Borysem i Danielem Wosikiem z MUKS THM Ostrowiec Św. CW-X Montrail TEAM).


Wśród kobiet w biegu górskim towarzyszącym triumfowała Mieloch Tamara z Bezimienni/Ścieżki biegowe, a w biegu górskim głównym wygrała faworytka, Izabela Zatorska z CW-X Montrail Team (pięciokrotna medalistka Mistrzostw Świata w biegu górskim) przed Pakosz Ireną z MLUKS Technik Komorno i Posmysz Anną z K.U. AZS UJ Kraków.

Warto podkreślić również bardzo dobrą jazdę zwycięzcy na rowerze MTB - w sobotnim wyścigu, którym okazał się Jarosiewicz Krzysztof ze SPORT-PASJA Żywiec, przed Andrzejem Sułkowskim z KS LIMANOWA FORREST i Andrzejem Skrzatek, a wśród kobiet na rowerze wygrała Sułkowska Anna z Limanowej, przed Mirlak Sabiną z MaratonyPolskie.PL TEAM & Transalp.pl i Kamilą Pałką z KS LIMANOWA FORREST.

W nordic walking - na 18 km, wśród mężczyzn najlepszy był Oleksy Jarosław z TKD Tymbark przed Tomaszem Tąta z KS LIMANOWA FORREST i Sławomirem Walczakiem z MaratonyPolskie.PL TEAM, a wśród kobiet triumfowała Bobryk Kinga z MaratonyPolskie.PL TEAM przed Molik Agnieszką z ULTRA Beskidy i Bożeną Dendra z Chorzowa. Natomiast w nordic walking w biegu głównym na 6,5 km, najlepszym wśród mężczyzn okazał się Piotrem Spyra z GNANi NIEPOKOJEM, przed Markiem Oleksy z TKD Tymbark i Dawidem Gościńskim z Powroźnika, a wśród kobiet najlepszą była Petaszko Joanna z MaratonyPolskie.PL TEAM Mrągowo, przed Bożeną Dendra i Klaudią Mirską z Krakowa.


Zawody rozgrywane były w Beskidzie Wyspowym, w dniach 3-4 lipca 2010 r. aż w 3 dyscyplinach sportowych: bieg górski, rower MTB i nordic walking. W sobotę był bieg towarzyszący na 18 km, a w niedzielę bieg główny na 6,5 km.

Czytając komentarze zawodników - internautów, szczególnie tych, którzy startowali w obydwu biegach i dali z siebie wszystko, były to dla nich bardzo ciężkie biegi... Ale nie dla wszystkich - dla tych, którzy nie chcieli walczyć, limit czasu wystarczał, aby panowała dla nich na trasie wręcz sielankowa atmosfera. Nierzadki zatem był widok małych dzieci i rodziców wspólnie bawiących się znakomicie na trasie. Najmłodszy uczestnik miał zaledwie parę lat, a najstarszy niemal 83 lata! (pan Edward Mucha - honorowy członek KS LIMANOWA FORREST).

Poniżej znajdują się opinie zawodników, którzy napisali swoje wrażenia na różnych ogólnopolskich forach internetowych w temacie „II. Limanowa Forrest”. Wszyscy twierdzą, że z jednej strony mieli przez ten weekend „Mały Festiwal Biegowy”, a z drugiej strony, były to dla nich iście mordercze biegi... co najmniej jak Golgota. I faktycznie – trasa najgorszego dla zawodników zbiegu na biegu głównym – przebiegała po Drodze Krzyżowej prowadzącej na Milenijny Krzyż.


---

 

KOMENTARZE:


Aktywny_maciejB(Sochaczew): „Limanowska Golgota”. Były to dopiero drugie zawody tego typu, a już teraz o rozmachu imprezy i organizacji można mówić same superlatywy. Trasa dla ludzi z kijkami i biegaczy była ekstremalnie trudna. Można ją porównać do trasy kolejki szynowej na Gubałówkę w Zakopanym. Po bardzo krótkim starcie po płaskim przez następne 3 km mordercza wspinaczka stromym podejściem na wierzchołek Góry Miejskiej gdzie znajduje się mierzący 37 metrów krzyż (ponoć najwyższy w kraju) i druga część bardzo trudne zejście (zbieg) w dół aż do mety. Mieliśmy duże trudności w pogodzeniu normalnie stosowanej na płaskim terenie techniki marszu z kijkami do tego typu bardzo nietypowych dla konkurencji Nordic Walking warunków. Długo będzie mi się śniło podejście pod Górę Miejską. Mimo to udało się zająć wysokie lokaty w kategoriach wiekowych. Po wizycie w Limanowej po raz kolejny nabieram wielkiego podziwu dla kolejnych organizatorów imprezy sportowej, którzy zrobili dużo więcej niż można się było tego spodziewać. Czapki z głów. Jak udało się to wszystko przeprowadzić to tylko oni wiedzą. Wielu organizatorów imprez biegowych powinno uczyć się od ludzi z Limanowej. Wielkie dzięki.

Van: Trasa jak marzenie. Przepiękne widoki, wspaniałe zapachy czystych łąk i lasu. "Bieg towarzyszący" to nade wszystko propozycja przeznaczona dla biegaczy poszukujących naprawdę mocnych wrażeń. W zasadzie cała trasa to pod względem technicznym nieustające wyzwanie. Podbiegi i zbiegi dzielą się na trudne i bardzo trudne. Taki układ zapewnia znakomite przetarcie dla ludzi przygotowujących się do dłuższych biegów górskich, ale początkującym (np. tym, którzy do tej pory nie biegali niczego ponad półmaraton/maraton "po płaskim") zdecydowanie nie polecam. Bieganie w tak trudnym terenie to zupełnie inna bajka. Bieg został dobrze przygotowany i poprowadzony. Obsługa miła i kompetentna. Świetne, nieprzemakalne numery startowe. Transport z prawdziwego zdarzenia. Porządne, wygodne, a przede wszystkim podstawione punktualnie autobusy. Bardzo serdeczna postawa ludzi w punktach pojenia. Trasa dobrze oznaczona, tak iż nie sposób pomylić drogi. Pod względem technicznym "Bieg towarzyszący" stanowi zdecydowanie większe wyzwanie niż uchodzący za trudny Półmaraton Jurajski w Rudawie. W Limanowej trzeba się wykazać naprawdę dobrym przygotowaniem wytrzymałościowym i rozważnie rozkładać siły. Bardzo udana impreza.

Rico (Borzychy k. Węgrowa): Tak bardzo mi i mojej Żonie spodobało się w Limanowej, że postanowiliśmy zostać do środy. Dziękujemy za wspaniałą dwudniową imprezę.

Tarzan (Lewin Brzeski): Ciężki a zarazem wspaniały weekend w Limanowej. Jeszcze nigdy nie startowałem w biegach górskich, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz, było troszkę obawy bo miałem długa przerwę w treningach spowodowaną urazem kręgosłupa lędźwiowego, ale poczułem się lepiej wiec postanowiłem wystartować. Trasa 17,5 km ciężka, dużo podbiegów i bardzo ciężkie jak dla mnie zbiegi, jakoś poszło nieźle, a w niedziele 6,5 km bieg główny. pól na pół podbiegów i zbiegów, ale to już dla mnie było troszkę za dużo, wiec pobiegłem aby ukończyć ten bieg, morderczy, jestem bardzo zadowolony z takiej imprezki.

Golon4 (Gorlice): Dzięki za atmosferę i gościnę. SUPER BIEG! Organizacja na wysokim poziomie, której powinno wam pozazdrościć wiele imprez Biegowych. Świetne zaplecze, dobrze działające biuro zawodów, medale i koszulki IDEAŁ! :) Trasa super zabezpieczona i oznakowana. Dzięki wielkie za wszystko!

Zikom (Tarnów): Organizacja super, niedzielna trasa kapitalna, w której świetnie wstrzelone punkty z wodą, widoki spod Krzyża kapitalne chociaż ciężko było się zatrzymać by podziwiać, jedzenia do wyboru do koloru.

Wyga (Bielsko): Wspaniałe biegi, miła i dobra organizacja, czuć, że ten bieg jest głównie dla startujących, a nie dla Organizatorów, jak to czasem bywa, zapanować nad dwudniowymi zawodami, nad kilkuset zawodnikami, ich rodzinami, pochytać to wszystko, tak, żeby wszystkich zadowolić, żeby nikt nie poczuł się zignorowany czy źle potraktowany to naprawdę WIELKI SZACUN. Liczę na powtórkę za rok.

BiM. Dendra (Chorzów): Jeszcze ciągle wraz z żoną jesteśmy pod silnym wrażeniem II Biegu Górskiego Limanowa Forrest. Było jeszcze lepiej i ciekawiej niż na pierwszej imprezie rok temu! (też uczestniczyliśmy). Zarówno trasy jak i organizacja na wysokim poziomie! A atmosfera wręcz rewelacyjna i niepowtarzalna!!! To naprawdę jest impreza którą warto mieć w swoich planach każdego roku! Gratulujemy i życzymy dalszych tak udanych przedsięwzięć!

Pele68 (Warszawa): Lova Lova Limanowa! - Wielkie Dzięki dla wszystkich organizatorów oraz Limanowian. Było świetnie!

Górołaz (Tarnów): Limanowa Forrest – „Mały Festiwal Biegowy”. To był mój najważniejszy bieg na tych zawodach. Był to bieg górski w trudnym terenie na dystansie 18,5km (wydłużona o 1 km), a więc bieg na którym z reguły zawodnicy gubią trasę. I jakież było moje miłe zaskoczenie trasa doskonale wytyczona przez organizatorów, korygująca niezbyt czytelne oznakowanie szlaku turystycznego, który w założeniach miał być jedynym drogowskazem. Nikt się nie zgubił. Bieg ma charakter rozwojowy i w przyszłości ranga jego wzrośnie.

Mor-Da (Nowy Sącz): Uczestniczyłem tylko w biegu głównym, więc na temat dnia poprzedzającego nie mogę się wypowiadać. Ale jeśli chodzi o bieg główny organizacja postawiona na najwyższym poziomie. Ciekawe, oryginalne medale, fajne koszulki i te lody, które chłodziły po biegu:) Bieg sam w sobie jak dla mnie dość wymagający i wycisnął ze mnie ostatnie poty, a punkty z wodą na trasie pomogły mi dotrwać do końca żywym :) Pozdrowienia dla organizatorów i zapewne do zobaczenia za rok.

Czarna Kićka (Limanowa/Kraków): organizacja przerosła oczekiwania!! Trasa świetnie oznakowana, tak się bałam, że zbłądzę po drodze ;) Cała organizacja to po prostu klasa!Brawo!!

Madmax (Oświęcim): Karkołomny wyczyn. Zorganizować i przeprowadzić dwudniowe zawody; rowerowe, nordic walking i biegi górskie. Zintegrować światek sportowy z całej Polski, z zagranicy, rodzin, miłośników gór, lubiących wygrywać i wielu jeszcze płaszczyznach. I to się powiodło. Dziękuję,... za emocje, radość, za spotkanie z przyjaciółmi.

 

Masoż (Jastrzębie-Zdrój): Podziękowania za super zorganizowanie w Limanowej Forresta. Dajecie momentami ludziom dużo szczęścia, chociaż w momencie organizacji pewnie nie zdajecie sobie z tego zupełnie sprawy, pozdrowionka i do zobaczenia za rok.


*** Szcześniewski Miłosz z LLKS Osowa Sień "wykosił" obie imprezy!!! ***


Zwycięzcy biegu towarzyszącego, 4 lipca 2010 – bieg górski i nordic walking

Bieg górski – mężczyźni 18 km:
1) Szcześniewski Miłosz M 89 POL LLKS Osowa Sień 01:27:43,7
2) Wąsowicz Jan M 73 POL niezrzeszony 01:30:54,8
3) Lesniak Piotr M 87 POL niezrzeszony 01:31:12,3
4) Pietrzyk Wojciech M 77 POL niezrzeszony 01:32:23,6
5) Gleń Robert M 76 POL niezrzeszony 01:38:16,9
6) Majkut Andrzej M 75 POL MaratonyPolskie.PL TEAM 01:39:23,4
7) Golonka Mateusz M 89 POL MaratonyPolskie.PL TEAM - GORLICE 01:40:24,2
8) Gaweł Bogdan M 56 POL Miłośnik Sportu i Rekreacji Oświęcim-Zaborze 01:41:29,7
9) Konopka Sławek M 73 POL Sądeckie Centrum Nurkowo-Turystyczne SKRZAT 01:44:46,9
10) Oleksy Marek M 88 POL TKD Tymbark 01:45:13,3

Bieg górski – kobiety 18 km:
1) Mieloch Tamara K 77 POL Bezimienni/Ścieżki biegowe 01:45:39,8
2) Chełmicka Magdalena K 71 POL Mountrail CW-X Team, 01:48:38,9
3) Flaga Iwona K 77 POL Azs Awf Masters Kraków 01:53:37,8
4) Semanova Maria K 68 SVK FORMA Wodzisław Śląski 02:06:24,9
5) Kochanek Anna K 77 POL Pogoria Biega 02:10:26,8
6) Petaszko Joanna K 77 POL MaratonyPolskie.PL TEAM 02:17:26,6

Nordic Walking – mężczyźni 18 km:
1) Oleksy Jarosław M 59 POL TKD Tymbark 02:25:03,4
2) Tąta Tomasz M 92 POL KS LIMANOWA FORREST 02:41:13,9
3) Walczak Sławomir M 78 POL MaratonyPolskie.PL TEAM 02:41:14,0

Nordic Walking – kobiety 18 km:
1) Bobryk Kinga K 95 POL Bobryk Family & 03:00:43,7
2) Molik Agnieszka K 78 POL ULTRA Beskidy 03:04:18,4
3) Dendra Bożena K 59 POL niezrzeszony 03:43:57,7
Zwycięzcy biegu głównego, 3 lipca 2010 – rower MTB

Rower MTB – mężczyźni 18 km:
1) Jarosiewicz Krzysztof M3 85 POL SPORT-PASJA Żywiec 01:07:10,1
2) Sułkowski Andrzej M3 85 POL KS LIMANOWA FORREST 01:08:42,6
3) Skrzatek Wojciech M3 78 POL Niezrzeszony 01:15:56,2
4) Sopata Bartosz M3 72 POL Niezrzeszony 01:16:55,2
5) Kulig Piotr M3 85 POL KS LIMANOWA FORREST 01:18:12,6
6) Mamak Jakub M2 91 POL Jarecki Team 01:18:59,9

Rower MTB – kobiety 18 km:
1) Sułkowska Anna K3 84 POL Limanowa 01:29:31,4
2) Mirlak Sabina K3 84 POL MaratonyPolskie.PL TEAM & Transalp.pl 01:35:00,3
3) Pałka Kamila K2 90 POL KS LIMANOWA FORREST 01:43:33,1 00
4) Wrońska Beata K3 80 POL Jasło 01:45:06,9
5) Sułkowska Elżbieta K3 77 POL Limanowa 01:46:09,5

Zwycięzcy biegu głównego, 4 lipca 2010 – bieg górski i nordic walking

Bieg górski – mężczyźni 6,5 km:
1) Szcześniewski Miłosz M4 89 POL LLKS Osowa Sień 0:24:18,4
2) Andrzej Borys M5 80 UKR niezrzeszony 0:24:58,7
3) Daniel Wosik M5 80 POL MUKS THM Ostrowiec Św. / CW-X MONTRAIL TEAM 0:25:28,8
4) Brzeski Tomasz M5 72 POL Visegrad Maraton Rytro 0:25:53,1
5) Czyż Grzegorz M6 67 POL AUTOMATYKA-TARNÓW 0:25:59,9
6) Krzemień Rafał M6 70 POL DYSTANS KRAKÓW 0:27:16,3
7) Pociecha Piotr M4 88 POL Visegrad Maraton Rytro 0:27:39,9
8) Jezierski Kamil M5 80 POL niezrzeszony 0:27:49,2
9) Sobczak Henryk M4 83 POL niezrzeszony 0:27:57,7
10) Galicz Karol M4 86 POL AZS AWF WARSZAWA 0:28:05,9

Bieg górski – kobiety 6,5 km:
1) Zatorska Izabela K6 63 POL CW-X Montrail Team 0:30:33,1
2) Pakosz Irena K6 66 POL MLUKS TECHNIK KOMORNO 0:31:50,1
3) Posmysz Anna K4 84 POL K.U. AZS UJ Kraków 0:32:36,7
4) Łączak Magdalena K5 78 POL TEAM-360 0:33:18,6
5) Chełmicka Magdalena K5 71 POL Montrail CW-X Team Poznań & MaratonyPolskie.PL TEAM 0:35:16,5
6) Wojciechowska Katarzyna K2 95 POL Stal Nowa Dęba 0:35:43,7

Nordic Walking – mężczyźni 6,5 km:
1) Spyra Piotr M3 77 POL GNANI NIEPOKOJEM 0:44:17,7
2) Oleksy Marek M2 88 POL TKD Tymbark 0:45:41,7
3) Gościński Dawid M3 87 POL niezrzeszony 0:46:09,2
4) Oleksy Jarosław M5 59 POL TKD Tymbark 0:46:09,7
5) Duda Krzysztof M3 75 POL niezrzeszony 0:46:45,1
6) Brzezina Józef, Maciej M5 59 POL KM AKTYWNI Sochaczew 0:46:46,8

Nordic Walking – kobiety 6,5 km:
1) Petaszko Joanna K3 77 POL Maratony Polskie 0:53:04,0
2) Dendra Bożena K5 59 POL niezrzeszony 0:55:47,9
3) Mirska Klaudia K1 96 POL niezrzeszony 0:58:43,4
4) Molik Agnieszka K3 78 POL ULTRA Beskidy 0:59:11,4


Podczas biegu głównego odbywały się między innymi:
I. Mistrzostwa w biegu górskim MaratonyPolskie.PL TEAM

 

---

WYNIKI:


Kat. „Ścigacze”:
1) Cabaj Łukasz (vel: Provokator) z Chmielowa k.Tarnobrzega, czas 0:28:36
2) Górka Marcin (vel: Cinek) z Krygu k.Gorlic, czas 0:30:12
3) Golonka Mateusz (vel: Golon) z Gorlic, czas: 0:30:53

Kat. „Weterani” – od 40 lat:
1) Pacuła Piotr (vel: Bobparis) z Gliwic, czas 0:35:51
2) Ertel Radosław (vel: Kertel) z Mroczenia k.Kępna
3) Wernik Dariusz (vel: Dario) z Wodzisławia Śląskiego, czas 0:38:59

Kat „Ścigaczki”:
1) Bobryk Kinga (vel: Agnik) z Łosic k.Warszawy, czas: 0:50:35
2) Bobryk Anna (vel: Jaranka) z Łosic k.Warszawy, czas: 0:51:51
---
3) Petaszko Joanna (vel: Jagienka) z Mrągowa, czas: 0:53:04 /start w: nordic walking/

Kat „Weteranki” – od 35 lat:
1) Chełmicka Magdalena (vel: Madzia 71) z Lubonia, czas 0:35:16
2) Jarema Beata (vel: Beata J) z Rudawy, czas 0:51:53
3) Kucharska Gabriela (vel: mamusiajakubaijasia) z Rudawy, czas 0:58:18
Każdy członek Teamu dostał pamiątkowy medal z Mistrzostw!

Odbywały się także Mistrzostwa Służb Mundurowych i tu również każdy mundurowy dostał pamiątkowy medal ze swoich Mistrzostw, a troje najlepszych puchary od IPA.


Organizatorzy wręczali także puchary i nagrody w różnych wymyślonych kategoriach WŚRÓD KOBIET I MĘŻCZYZN, m.in. DLA NAJMŁODSZEGO, DLA NAJSTARSZEGO, DLA OSTATNIEGO, DLA NAJLEPSZEGO W KAT. WAGOWEJ +90 KG, DLA NAJLEPSZEGO NA PÓŁMETKU BIEGU, DLA NAJLEPSZEGO Z GMINY LIMANOWA I POWIATU LIMANOWSKIEGO I DLA NAJLICZNIEJSZEJ RODZINY.

Wszyscy uczestnicy biegu towarzyszącego dostali pamiątkowe medale i numery startowe, ubezpieczenie OC i NW, lody i słodycze, mapę biegu, darmowy udział w integracyjnej imprezie, depozyt, zniżkę na basen i darmowy nocleg z własnym śpiworem.

Wszyscy uczestnicy biegu głównego dostali pamiątkowe medale, techniczne koszulki z logo biegu, batonik, lody, materiały promocyjne, zniżkę na basen, ubezpieczenie OC i NW, darmowy nocleg z własnym śpiworem + materac, darmową kawę przed i po biegu, depozyt, fachowe doradztwo w doborze butów do biegania, wodę, posiłek po biegu, puchary w każdej kategorii wiekowej, dzieci do lat 13 włącznie oraz osoby starsze miały startowe za darmo.


Podczas biegu głównego odbyły się na Limanowskim Rynku imprezy towarzyszące: "Międzynarodowy Dzień Spółdzielczości", który wraz z konkursami przygotował: Sponsor Strategiczny BANK SPÓŁDZIELCZY w Limanowej oraz "Ogólnopolska Akcja Charytatywna (WOŚP) dla Powodzian", którą zorganizowali: Limanowski Dom Kultury i Limanowska Akcja Charytatywna wraz z Urzędem Miasta w Limanowej (KS "Limanowa Forrest" przeznaczył wówczas od każdego wpisowego zawodnika 1 złotówkę dla powodzian).


ORGANIZATORZY

Klub Sportowy LIMANOWA FORREST, Urząd Miasta Limanowa,

Urząd Gminy Limanowa, Starostwo Powiatowe w Limanowej

HONOROWY PATRON:
Ks. Prałat Józef Poręba - Bazylika M.B. Bolesnej w Limanowej

SPONSOR STRATEGICZNY:
Bank Spółdzielczy w Limanowej – Prezes Adam Dudek


Pozostali sponsorzy:
PZU S.A., Pan Jacenty Musiał, IMA, IPA, MM Drukarnia, Gorczańska Woda, ROGELLI, PLASTUŚ, PKS, LIMATUR, KORAL, Firma Gastronomiczna JACKÓWKA, LASKOPOL, INTELLECT, GOL, STANSPORT, KOPERNIAK, IDEE KAFE, TIP TOP, TIK TAK, GWARANT S.C., Salam, ZSTIO, PIZZERIA APOLLO, ZSS Nr 1, LDK, DECOMASTER, PARTNER s.c., Hurtownia FREMAR, Hurtownia BIEDROŃ, JUHAS, Hurtownia FRĄCZYK, MIZUNO.

 

Służby ratownicze i instytucje wspierające: GOPR Limanowa, Policja z Limanowej, Pogotowie Ratunkowe z Limanowej, Ochotnicza Straż Pożarna z Limanowej, Nadleśnictwo Limanowa, MZGKiM Limanowa, ZSTiO Limanowa, ZSS Nr 1 w Limanowej, LACH Limanowa, LDK Limanowa oraz członkowie Klubu Sportowego "Limanowa Forrest", fotografowie i wolontariusze.


 

WSZYSTKIM ZA POMOC I WSPARCIE

DZIĘKUJEMY!!!


---

 

POLECAMY ciekawe wpisy w blogach uczestników "II. Limanowa Forrest":

aktywny_maciejB: http://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=2&action=44&code=21588

Golon: http://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=2&action=44&code=21576

Tarzan: http://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=2&action=44&code=21592

Gaba cz. 1: http://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=2&action=44&code=21607

Gaba cz. 2: http://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=2&action=44&code=21662


Tutaj także garść pamiątek z 2-dniowych zawodów... jeśli macie więcej zdjęć i filmików, prosimy o wrzucanie tutaj linków i na płytce CD, bądź na maila.

FOTO-RELACJA z imprezy:


http://www.limanowa.in/galeria,163.html (bieg towarzyszący)

http://picasaweb.google.com/Tomasz.Sheng/Limanowa2010# (towarzyszący i główny)

http://picasaweb.google.com/smirlak0/LimanowaForrestWybrane# (towarzyszący i główny)

http://www.info-limanowa.pl/index.php?option=com_joomgallery&func=viewcategory&catid=18&Itemid=46 (towarzyszący i główny)

http://www.limanowa.in/galeria,164.html (bieg główny)

http://www.elimanowa.pl/aktualnosci/galeria/2010/lipiec/ii-limanowa-forrest-zdjecia.html (bieg główny)

http://picasaweb.google.pl/103294288625829876693/IILimanowaForrest?authkey=Gv1sRgCJSH5-3ByvrJggE#

http://picasaweb.google.pl/103294288625829876693/IILimanowaForrest40710?authkey=Gv1sRgCLiVqviJ_cL9xwE#

http://picasaweb.google.pl/103294288625829876693/Forrest2010FromBENNY?authkey=Gv1sRgCI2W8MOu5LSk7AE#

 

http://dziennik.krakow.pl/pl/region/region-nowosadecki/sport-nowosadecki/1037241-chwalil-ich-sam-henryk-szordykowski.html

Sporo zdjęć z biegu towarzyszącego (zawodnicy na trasie i dekoracja), poza tym fotki z przygotowań i z biegu głównego: http://cid-43124846fab83a0e.photos.live.com/browse.aspx/II%20Limanowa%20Forrest%2003-04.07.2010

http://picasaweb.google.com/108506876871326259363/LimanowaForrest2010#

(filmik) http://www.limanowa28.tv/sport/aktualnosci/na-sportowo,129.html (bieg główny)

http://www.calvos.pl/galerie/407.10forrest2/index.html (bieg główny)

http://picasaweb.google.pl/103294288625829876693/IILimanowaForrestPUZON?authkey=Gv1sRgCKjyhIDo27bqigE#


OFICJALNE WYNIKI: http://www.forrest.limanowa.pl/wyniki/ii-limanowa-forrest-3-4-lipca-2010.html

 

Dodane przez: forrest, wyświetleń: 3869

Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ
« powrót


Sponsorzy

miastoUsługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskaIntellect.plMIKA HurtowniaHydrolimTescoDecomasterTransport Samochodowy Drukarnia MMPiekarniaParafia pw. MB Pocieszenia w PasierbcuMZGKiM LimanowaGold DropVelosportGwarantIziGSMPartnerTymbarkBank Spóldzielczy LimanowaRachmistrz
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 2259088, on-line 3
Realizacja: Agencja interaktywna - Intellect