500 ZAWODNIKÓW ZGŁOSZONYCH!!! - Forrest Limanowa
 
Witamy na stronie Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST"
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
IPAMCGPRBielakActiveVisegrad MarathonGOPRStowarzyszenie Rekonstrukcji HistorycznychBrygada BeskidówFlashback-photographyULTRISFestiwal BiegowyCentrum Fizjoterapii PRO-SPORT-REHABGravity Revolt

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
500 ZAWODNIKÓW ZGŁOSZONYCH!!!
2010-07-02 13:02:49
Powiększ
Podczas 2-dniowego "II. Limanowa Forrest" (3-4 lipca 2010) zgłoszonych jest prawie 500 zawodników! PRZECZYTAJCIE AKTUALNOŚCI Z OSTATNIEJ CHWILI...

Bieżące info:

 


1) Z racji wyborów prezydenckich - nie zapomnijcie wziąć Zaświadczeń do głosowania i Dowody Osobiste (również do biura zawodów przy weryfikacji).

2) Z powodu wyborów, tym razem niestety mamy do zagospodarowania tylko tyły Szkoły (Zespół Szkół Samorządowych Nr 1 im. M. Konopnickiej, ul. Zielona).

Jest tam tylko 1 małe WC z umywalką... dlatego, wychodząc na przeciw Waszym potrzebom i oczekiwaniom, załatwiliśmy coś, co choć w małym stopniu Wam wynagrodzi. :-)

Na miejscu są 3 Toy-Toy'e dla zawodników, a na mecie będzie wóz strażacki do umycia rąk - a także, przez cały weekend, wstęp na basen odkryty za jedyne 2 zł! - na hasło: bieg "Limanowa Forrest". ;-) Basen usytuowany jest 500 metrów od mety (po drodze do Internatu
mijamy go). Basen został otwarty parę dni temu, więc jak ktoś przyjedzie, to woda jest czysta (trochę jeszcze zimna) i można popływać w nim również przed biegiem.

3) Internat ZSTiO, ul. Zygmunta Augusta. Za internatem będzie nagradzanie biegu towarzyszącego o godz. 17:00 w sobotę 3 lipca. Następnie, o godz. 18:00 (tamże) impreza integracyjna!!! Organizator zapewnia kiełbaskę za free, dodatki do niej i miłą atmosferkę.

4) Noclegi za free na podłodze jadalni (sala gimn. zajęta na wybory) mieści się w Biurze Zawodów. Od piątku do poniedziałku można przyjeżdżać na nocleg.

5) W razie jakichkolwiek pytań, problemów, niejasności - prosimy nie szemrać;)) tylko bezpośrednio o kontakt z Organizatorem. Wszystko zostanie pomyślnie załatwione. Kom. 501 762 102.

6) Zapisy elektroniczne na oba biegi zostały zakończone.

7) a) Na bieg towarzyszący (sobota, 3 lipca) już nie można zapisać się.

b) Za to można jeszcze zapisać się na bieg główny (niedziela, 4 lipca).

8) Nawierzchnia obu biegów zróżnicowana. Drogi polnej nie ma prawie w ogóle, więc nie ma co o niej wspominać... generalnie - 1/3 trasy w obu biegach to asfalt, a 2/3 trasy w obu biegach to droga szutrowa, miejscami (czasem) bardzo kamienista i miejscami (rzadko, ale jednak) może być błotko w biegu towarzyszącym, choć jak otrzymają się upały, to jest szansa, że nie będzie błotka... Drogi obu biegów w połowie są w lesie - i wyłącznie po szlakach górskich - w 95% to niebieski szlak.

9) Na biegu towarzyszącym - trasa nie jest zabezpieczona. Uczestnicy mają stosować się do Przepisów Ruchu Drogowego! Przed startem będzie odprawa techniczna, na której powiemy więcej szczegółów. W biurze zawodów na biegu towarzyszącym można zostawić sobie wieksze bagaże, a rzeczy potrzebne na start można zostawić do Depozytu, który będzie można odebrać na mecie. Resztę odbierze się po biegu (w biurze zawodów).

10) Rowery MTB - w sobotę 3 lipca jest tylko wyścig (dla kolarzy MTB będzie to impreza główna - dlatego dostaną w pakiecie koszulkę). Trzeba rano od 7 do 9 zgłosić się w biurze zawodów i odebrać numer startowy. Jeśli ktoś chce, może rowerem pojechać na start - trzeba tylko dać znać Organizatorowi telefonicznie: 501 762 102. Jeśli ktoś chce jechać swoim rowerem na start, to o godz. 8:00 rano będzie montowana grupa rowerzystów jadących przez Laskową na start (na Przełęcz św. Justa koło Tęgoborzy). Nie ma żadnego serwisu rowerowego. Wszelkioe jakieś usterki, organizator nie naprawia. Zawodnik zabezpiecza we własnym zakresie.

11) Nordic Walking - należy przeczytać osobny Regulamin dla NW dostępny na naszej stronie w dziale Regulaminy. Sędziowie będą restrykcyjnie oceniać podbiegających.

12) Osoby, które po zweryfikowaniu w biurze zawodów, zmienią sobie na własną rękę dyscyplinę, zostaną zdyskfalifikowane.

13) Na bieg główny będzie czynny Depozyt - od godz. 11:00 do 17:30.

14) Biuro zawodów na bieg główny - czynne będzie od godz. 11:00 do 14:00. Czyli na 1 godzinę przed biegiem BIURO ZAWODÓW BĘDZIE ZAMKNIĘTE!!!

15) MAPKA centrum Limanowej do pobrania - są tu zaznaczone istotne dla Was miejsca do pobrania ==> mapka

16) WSZYSTKIE INNE PUNKTY OBOWIĄZUJĄ W REGULAMINIE IMPREZY.

 

Program 3-4 lipca 2010:

http://www.forrest.limanowa.pl/aktualnosci,43.html 

NA ZAWODY ZAPRASZAJĄ:

 

ORGANIZATORZY

Klub Sportowy LIMANOWA FORREST, Urząd Miasta Limanowa, Urząd Gminy Limanowa, Starostwo Powiatowe w Limanowej

 

HONOROWY PATRON:

Ks. Prałat Józef Poręba - Bazylika M.B.Bolesnej w Limanowej


SONSOR STRATEGICZNY:

Bank Spółdzielczy w Limanowej


Pozostali sponsorzy:
PZU S.A., Pan Jacenty Musiał, IMA, IPA, MM Drukarnia, Gorczańska Woda, ROGELLI, PLASTUŚ, PKS, LIMATUR, KORAL, Firma Gastronomiczna JACKÓWKA, LASKOPOL, INTELLECT, GOL, STANSPORT, KOPERNIAK, IDEE KAFE, TIP TOP, TIK TAK, GWARANT S.C., Salam, ZSTIO, PIZZERIA APOLLO, ZSS Nr 1, LDK, DECOMASTER, PARTNER s.c., Hurtownia FREMAR, Hurtownia BIEDROŃ, JUHAS, Hurtownia FRĄCZYK.


 

ZAPRASZAMY!!! :)

Dodane przez: forrest, wyświetleń: 3334

Powiększ

I LIMANOWA FORREST - 16.08.2009

Impreza odbyła się pierwszy raz podczas "Dni Limanowej 2009". Zorganizowanie jej zajęło kilka tygodni! To bieg na Milenijny Krzyż na Miejskiej Górze i z powrotem (trasa 6,5 km - z 300 m przewyższeniem na Krzyż). Nagrodzony Certyfikatem "Najlepszy Bieg Górski - Brązowa Kozica 2010" (BiegiGórskie.PL), Certyfikatem Debiut Roku 2009 (MaratonyPolskie.PL) i Impreza Roku 2009 (Urząd Miasta Limanowa).

Zdjęcia
« powrót


Sponsorzy

MZGKiM LimanowaDrukarnia MMDecomasterRachmistrzPiekarniaTymbarkmiastoParafia pw. MB Pocieszenia w PasierbcuIziGSMBank Spóldzielczy LimanowaMIKA HurtowniaVelosportHydrolimTransport Samochodowy Gold DropPartnerTescoIntellect.plUsługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskaGwarant
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 2256441, on-line 8
Realizacja: Agencja interaktywna - Intellect