PROGRAM "II. Limanowa Forrest" - towarzyszący i główny. - Forrest Limanowa
 
Witamy na stronie Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST"
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
IPAVisegrad MarathonGravity RevoltMCGPRBrygada BeskidówCentrum Fizjoterapii PRO-SPORT-REHABStowarzyszenie Rekonstrukcji HistorycznychFestiwal BiegowyBielakActiveULTRISGOPRFlashback-photography

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
PROGRAM "II. Limanowa Forrest" - towarzyszący i główny.
2010-06-11 08:17:10
Powiększ
Poniżej znajduje się PROGRAM 2-dniowych zawodów: 3-4 lipca 2010 (sob-ndz).

PROGRAM "II. Limanowa Forrest"

- towarzyszący i główny (3-4 lipca 2010)

 

3 lipca (sobota) - bieg towarzyszący:

godz. 7:00-9:00 - otwarte Biuro Zawodów na bieg towarzyszący, które mieścić się będzie z tyłu szkoły, w Zespole Szkół Samorządowych nr 1 w Limanowej, ul. Konopnickiej 4. Będzie tam weryfikacja zapisanych i zapisy nowych zawodników (pod warunkiem, że wcześniej nie zostanie przekroczony limit narzuconych numerów startowych i opłaconych pierwszych 100 zawodników!). Wszyscy zawodnicy muszą być zweryfikowani do godz. 9:00! Depozyt również będzie otwarty od godz. 7:00-9:00. Możliwość przewiezienia rzeczy z depozytu na metę.

godz. 9:15 - wyjazd autobusem na start (Góra św. Justa). Transport zarówno dla zawodników, jak i dla rowerów, zapewnia Organizator. Samochody prosimy zostawić w Limanowej.

godz. 10:00 - START wspólny z Góry św. Justa (486 m n.p.m.) w gminie Łososina Dolna, koło Tęgoborzy - dla wszystkich 3 dyscyplin: z przodu rowerzyści MTB (minimalny wiek dla rowerzysty 15 lat!), a za nimi biegacze górscy i na końcu kijkarze z nordic walking (na trasie nie wolno robić podbiegów - cały czas idziemy z kijkami!). Trasa liczy ok. 18,5 km "Pasmem Łososińskim" - niebieskim szlakiem od startu do mety (przed metą - trasa zboczy na chwilę z niebieskiego szlaku - będzie jednak w tamtym miejscu dobrze oznakowana). Po drodze, na 6 km - będzie punkt odżywczy w miejscowości Skrzętla-Rojówka, przy miejscowym sklepiku będą czekać na zawodników: lody, napoje gorące i chłodzące oraz słodycze (tam można również zostawić jakieś swoje rzeczy). Limit czasu skrócony do 6 godzin - bowiem wystarczy każdemu na spokojny marsz (na szlaku dla turystów pisze, że zajmuje on 5,5h). Organizator będzie czekać na mecie do ostatniego zawodnika. Nikt nie ma prawa się zgubić. Nad bezpieczeństwem uczestników będzie czuwać GOPR Limanowa - na końcu wyścigu GOPR Limanowa będzie zamykać trasę (kładem). Prosimy zabrać ze sobą komórki! - zwłaszcza osoby, które przewidują być dłużej na trasie... Trasa nie będzie specjalnie oznaczona (więc będzie to bieg trochę na orientację), ale raczej nikt nie ma prawa się na niej pogubić, jest bowiem dobrze oznaczona niebieskim szlakiem. W dodatku każdy uczestnik na starcie dostanie na własność mapę z zaznaczonym niebieskim szlakiem. META przed Milenijnym Krzyżem na Miejskiej Górze (716 m n.p.m.) w Limanowej. Na zawodników będzie czekać medal pamiątkowy i puchary w klasyfikacji generalnej dla wszystkich 3 dyscyplin. Telefon do Organizatora: 501-762-102. Telefon do GOPR-owca na kładzie: 508-105-920 (na czas zawodów).

godz. 17:00 - wręczenie medali i pucharów - za szkołą, gdzie mieści się Internat (ZSTiO Limanowa) dla zawodników biegu.

od godz. 18:00 - zacznie się wspólna integracja dla - wszystkich Uczestników "II. Limanowa Forrest" (3-4 lipca 2010), współorganizatorów, wolontariuszy oraz "MaratonyPolskie.PL TEAM" – za szkołą, gdzie mieści się Internat (ZSTiO Limanowa) dla zawodników biegu. Będzie kiełbaska, gitara, śpiew i dobre humorki... ;)

* Przewiduje się "integrację" bez limitu czasu!... ;-)

* Dla chętnych - o godzinie 20.00 - rozpocznie się w Bazylice Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej uroczyste nabożeństwo Różańca Fatimskiego, a po nim procesja ze światłem dookoła Limanowskiego Rynku (1 km od Internatu / i 200 m od Biura Zawodów).

 

4 lipca (niedziela) - Bieg Główny:

godz. 11:00-14:00 - otwarte Biuro Zawodów i Depozyt na bieg główny, ul. Konopnickiej 4, w Zespole Szkół Samorządowych Nr. 1 w Limanowej.

godz. 15:00 - START wspólny dla biegaczy górskich i dla kijkarzy nordic walking. (UWAGA!!! - rowerzyści MTB startują tylko w jednym biegu: biegu towarzyszącym dzień wcześniej w sobotę i będą nagradzani wtedy zarówno w kategoriach wiekowych, jak i w klasyfikacji generalnej). Uprasza się wolniejszych zawodników oraz zawodników w nordic walking o nie zajmowanie miejsc na starcie z przodu stawki. Kijkarze ustawiają się za biegaczami. Uwaga! - nie wolno zmieniać w ostatnim momencie dyscypliny! - grozi to dyskwalifikacją! Tak samo kijkarzom nie wolno robić podbiegów podczas zawodów. Regulamin dostępny na naszej stronie - każdy OBOWIĄZKOWO musi się z nim zapoznać i go przestrzegać! Każdy niepełnoletni zawodnik musi posiadać zgodę rodzica! (także do ściągnięcia i wydrukowania na naszej stronce w dziale Regulaminy).

godz. 17:00 - ogłoszenie wyników i wręczenie nagród - w klasyfikacji generalnej we wszystkich 3 dyscyplinach na scenie płyty Limanowskiego Rynku.

godz. 17:30 - zamknięcie biegu głównego. Na mecie na każdego uczestnika będzie czekać pamiątkowy medal, woda, pyszny kapuśniak, a także... każdy uczestnik biegu głównego, który ukończy zawody w regulaminowym czasie, otrzyma m.in. pamiątkową koszulkę 'Rogelli' z logo biegu.

godz. 18:00 - przejście pod Biuro Zawodów (200 metrów), czyli pod Zespół Szkół Samorządowych Nr 1 w Limanowej i tam: ogłoszenie wyników i rozdanie pucharów - w klasyfikacji wiekowej i w innych kategoriach / oraz losowanie nagród rzeczowych za numerkami startowymi biegu głównego.

godz. 19:30-20:00 - przewidywane 'oficjalne' zakończenie. Na koniec zapraszamy na tradycyjny "taniec radości" wszystkich zawodników, wolontariuszy i współorganizatorów! :-) Natomiast, 'nieoficjalne' zakończenie nastąpi na drugi dzień. ;-) Oczywiście można zarezerwować noclegi na drugi dzień.

 

WSZYSCY NIEPEŁNOLETNI MUSZĄ POSIADAĆ ZGODĘ RODZICA NA UDZIAŁ W ZAWODACH!

KAŻDY ZAWODNIK PRZED STARTEM MUSI PODPISAĆ OŚWIADCZENIE O BRAKU PRZECIWWSKAZAŃ DO UDZIAŁU W ZAWODACH ORAZ O STARCIE W BIEGU NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOSĆ!

 

UWAGA!!! Podczas biegu głównego - czyli 4 lipca (niedziela) br, odbędą się na Limanowskim Rynku towarzyszące imprezy, które przygotuje Sponsor Strategiczny BANK SPÓŁDZIELCZY W LIMANOWEJ - z okazji "Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości" oraz Limanowski Dom Kultury na czele z Limanowską Akcją Charytatywną i Urzędem Miasta w Limanowej - "Ogólnopolską Akcję Charytatywną (WOŚP) dla Powodzian". Również Klub Sportowy Limanowa Forrest, od każdego wpisowego zawodników startujących w biegu głównym, przeznaczy 1 złotówkę dla: powodzian z rejonu Gminy Limanowa - jednej z najbardziej zniszczonych podczas ostatniej powodzi.

 

 

NOCLEGI ze strony Organizatora: 2 lipca (piątek) - 5 lipca (poniedziałek) 2010.

- (płatne) nocleg dla "MaratonyPolskie.PL TEAM i innych chętnych, w Internacie Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących (ZSTiO), im. Jana Pawła II, 34-600 Limanowa, ul. Zygmunta Augusta 8 (800 metrów od Rynku w Limanowej). Koszt za 1 dobę - 17zł./1os. Rezerwacja - telefoniczna (!) od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-14:00 ! ! !  Telefon stacjonarny do rezerwacji noclegu w Internacie ZSTiO: (18) 337-26-02. Tam też - na miejscu - możliwość wykupienia tanich i dobrych posiłków na stołówce Internatu.

- lub (bezpłatne) z własnym śpiworem i karimatą - na podłodze - w Zespole Szkół Samorządowych Nr 1, ul. Konopnickiej 4, 34-600 Limanowa (200 metrów od Rynku w Limanowej). Rezerwacja telefoniczna codziennie u Organizatora. Tel. kom. 501-762-102.


Dodane przez: forrest, wyświetleń: 2948

Powiększ
« powrót


Sponsorzy

TymbarkDecomasterMZGKiM LimanowaVelosportBank Spóldzielczy LimanowaGold DropIntellect.plHydrolimmiastoPartnerTransport Samochodowy GwarantMIKA HurtowniaParafia pw. MB Pocieszenia w PasierbcuPiekarniaUsługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskaDrukarnia MMRachmistrzTescoIziGSM
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 2257975, on-line 8
Realizacja: Agencja interaktywna - Intellect