Jubileuszowy X Limanowa Forrest 2018: zaznacz udział! - Forrest Limanowa
 
Witamy na stronie Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST"
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
MCGPRCentrum Fizjoterapii PRO-SPORT-REHABVisegrad MarathonBrygada BeskidówULTRISBielakActiveFlashback-photographyGOPRStowarzyszenie Rekonstrukcji HistorycznychFestiwal BiegowyGravity RevoltIPA

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Jubileuszowy X Limanowa Forrest 2018: zaznacz udział!
2017-07-09 10:35:09
Powiększ
Zapraszamy Państwa z całymi rodzinami do malowniczej stolicy Beskidu Wyspowego. Limit 2h. pozwala wszystkim na ukończenie Forresta. Termin: niedziela, 1 lipca 2018.

 

 

Jubileuszowy Bieg Górski Anglosaski 

X LIMANOWA FORREST

(bieg górski i nordic walking)

w tym:
IX Mistrzostwa Służb Mundurowych w biegu górskim
 

 

* Zaznacz swój udział w wydarzeniu na Facebooku.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1167424420028891/?ti=cl


 
DODATKOWE INFORMACJE:
Trasa anglosaska o podłożu zróżnicowanym. Przebiega po szlakach turystycznych, drogach leśnych, polnych, miejscami kamienistych i częściowo po asfalcie.
 
Trasa prowadzi na Miejską Górę (716 m. n.p.m.), na której wznosi się Milenijny Krzyż - najwyższy stalowy krzyż w Polsce (2,5 x większy od tego na Giewoncie).
 
W biegu mogą brać udział zawodnicy zrzeszeni i niezrzeszeni, dzieci, dorośli, mundurowi (osobna klasyfikacja), cywile. Poza dyscypliną główną, czyli biegiem górskim, prowadzona jest osobno klasyfikacja w nordic walking (tylko generalna K i M).
 
Najlepsi ścigacze będą mieli na tym biegu... prawdziwą drogę krzyżową. Notabene - bieg prowadzi po limanowskiej Drodze Krzyżowej na Milenijny Krzyż (przy każdej kapliczce jest ławeczka i można nawet odpocząć).
 
Limit 2h na ukończenie, to "ukłon" w kierunku początkujących, całych Rodzin, i tych, którzy nie są pewni swych możliwości: pozwala wszystkim na pokonanie 7 km. trasy rekreacyjnie. Można całą trasę przejść, nie trzeba biec, ważne aby z uśmiechem przekroczyć linię mety. :-)
 
Jest to jedyny bieg górski w Polsce (a może i na świecie), w którym biorą udział na jednej wytyczonej trasie - nie tylko zawodowcy i amatorzy górskiego biegania, ale i całe rodziny (Tatusiowie, Mumusie i ich Pociechy).
 
Serdecznie zapraszamy do stolicy Beskidu Wyspowego i zachęcamy Państwa do wystartowania z całymi Rodzinami!

 

Zapisy na Jubileuszowego Forresta ruszą zaraz po nowym roku.

 


Dodane przez: admin, wyświetleń: 3564


Dodaj komentarz

« powrót


Sponsorzy

Transport Samochodowy Usługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskaHydrolimMIKA HurtowniamiastoVelosportTescoRachmistrzIntellect.plDrukarnia MMTymbarkPartnerPiekarniaGold DropIziGSMMZGKiM LimanowaBank Spóldzielczy LimanowaParafia pw. MB Pocieszenia w PasierbcuGwarantDecomaster
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 2259098, on-line 5
Realizacja: Agencja interaktywna - Intellect