140. urodziny Banku Spółdzielczego: 9 Limanowa Forrest. - Forrest Limanowa
 
Witamy na stronie Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST"
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
GOPRFestiwal BiegowyBielakActiveBrygada BeskidówCentrum Fizjoterapii PRO-SPORT-REHABULTRISVisegrad MarathonGravity RevoltStowarzyszenie Rekonstrukcji HistorycznychIPAFlashback-photographyMCGPR

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
140. urodziny Banku Spółdzielczego: 9 Limanowa Forrest.
2017-06-29 06:55:08
Powiększ
Bank Spółdzielczy w Limanowej będzie świętować jubileuszowe 140. urodziny razem z klientami oraz ich rodzinami podczas IX Biegu Górskiego Limanowa Forrest w tą niedzielę!

 

Na przełomie czerwca i lipca to okres, w którym banki spółdzielcze organizują w ramach Święta Spółdzielczości Bankowej liczne atrakcje w całej Polsce. Niezależnie od tego, czy jesteś klientem banku spółdzielczego, czy dopiero zastanawiasz się nad skorzystaniem z jego oferty lub też jedynie kojarzysz zielone logo banku w swojej okolicy, będziesz mile widzianym gościem. 
 

Zapraszamy na:

IX Międzynarodowy Bieg Górski LIMANOWA FORREST z okazji DNIA SPÓŁDZIELCZOŚCI BANKOWEJ! (2 lipca 2017, niedziela - start godz. 12:00 przy Szkole ZSS Nr 1 w Limanowej, czyli dosłownie kilkaset metrów od głównej siedziby BS Limanowa w limanowskim rynku).

 

* Regulamin  IX LIMANOWA FORREST -  wersja do pobrania:  http://chronotex.pl/upload/1496180653.pdf

 

W Polsce funkcjonuje 560 banków spółdzielczych, posiadających blisko 4400 placówek. Są wśród nich banki małe, średnie i duże. Te organizujące Święto z dużym rozmachem i te, które symbolicznie włączają się w obchody wywieszając plakat Święta w swojej placówce, tym samym solidaryzując się tego dnia z innymi bankami spółdzielczymi. Bank Spółdzielczy w Limanowej w ramach obchodów Święta Spółdzielczości Bankowej włącza się w organizowany "9 Bieg Górski Limanowa Forrest". Corocznie uczestniczy w nim ok. 350 osób z Polski i z innych krajów, a ponieważ trasa biegu jest bardzo ciekawa, corocznie liczba uczestników się zwiększa. Zapraszamy wszystkich klientów oraz sympatyków do odwiedzenia naszego stoiska promocyjnego, gdzie czekają niespodzianki. 


Sposobów na wspólne celebrowanie Święta Spółdzielczości Bankowej jest wiele. Niezależnie od tego, jakie atrakcje zostaną przygotowane, obchodom Święta co roku towarzyszy wspaniała atmosfera, dlatego warto być częścią tego niezwykłego, ogólnopolskiego wydarzenia. Wspólny mianownik świętowania banków stanowi hasło „Poznaj swój bank spółdzielczy od środka”!

 

Święto Spółdzielczości Bankowej to doskonała okazja do spędzenia czasu z rodziną i możliwość integracji z lokalną społecznością. Skorzystaj z niej i świętuj z Bankiem Spółdzielczym w Limanowej!

 

Podczas imprezy jubileuszowej 140-lecia podczas IX Limanowa Forrest odbędzie się m.in. loteria fantowa Sponsora Strategicznego całej imprezy: Banku Spółdzielczego w Limanowej.

 

PROGRAM ZAWODÓW:
godz. 8:00-11:00 – zapisy i weryfikacja zawodników
godz. 8:00-14:00 – depozyt
godz. 11:30 – przygotowanie to startu
godz. 12:00 – start zawodów
godz. 12:10 – start marszu NW
godz. 12:25 – pierwszy zawodnik na mecie
godz. 13:00 – ogłoszenie wstępnych wyników, zwycięzców
godz. 14:00 – koniec limitu czasu (2h)
godz. 14:10 – konkurs z nagrodami Sponsora Strategicznego: Bank Spółdzielczy w Limanowej
godz. 14:30 – dekoracja zwycięzców w klasyfikacji generalnej i w poszczególnych kategoriach
godz. 15:30 – na koniec: konkurs z nagrodami za okazaniem nr startowego
godz. 16:00 – zakończenie „IX Międzynarodowego Biegu Górskiego LIMANOWA FORREST”

 

Serdecznie zapraszamy Państwa z całymi Rodzinami!


Dodane przez: admin, wyświetleń: 1218

Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ

Dodaj komentarz

« powrót


Sponsorzy

Bank Spóldzielczy LimanowaMIKA HurtowniaVelosportMZGKiM LimanowaGold DropPiekarniaDrukarnia MMIntellect.plUsługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskaParafia pw. MB Pocieszenia w PasierbcuTransport Samochodowy TymbarkmiastoRachmistrzGwarantIziGSMTescoDecomasterPartnerHydrolim
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 2056729, on-line 7
Realizacja: Agencja interaktywna - Intellect