Lekkoatletyka dla każdego - Kids Athletics - Forrest Limanowa
 
Witamy na stronie Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST"
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
Festiwal BiegowyGOPRMCGPRGravity RevoltULTRISBrygada BeskidówStowarzyszenie Rekonstrukcji HistorycznychCentrum Fizjoterapii PRO-SPORT-REHABIPAFlashback-photographyBielakActiveVisegrad Marathon

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Lekkoatletyka dla każdego - Kids Athletics
2016-09-07 16:04:19
Powiększ
Program pod patronatem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki oraz Ministerstwa Sportu realizowany jest w szkole w Mordarce od marca 2015r.

Głównymi założeniami prowadzonych zajęć są:

•    Podnoszenie poziomu sprawności fizycznej dzieci
•    Aktywizacja dzieci 
•    Zakrzewienie u młodych ludzi sportowego ducha

W tym roku szkolnym zajęcia odbywać się będą we wtorki i czwartki w godzinach od 1600 do 1700 oraz 
w soboty w godzinach od 1100 do 1200.

Zajęcia prowadzi trener PZLA oraz nauczyciel wychowania fizycznego Krzysztof Trojanowski.

Treningi dedykowane są głównie dla dzieci z klas 4- 6 szkoły podstawowej. W tym roku planowane jest również rozszerzenie oferty zajęć o klasy 1-3 gimnazjum. Jeżeli utworzy się grupa, zajęcia odbywać się będą we wtorki od 1500 do 1600 oraz w soboty od 1200 do 1300.

Oprócz zajęć w szkole, nasi lekkoatleci wyjeżdżają na zawody wojewódzkie oraz międzywojewódzkie, tak aby móc rywalizować z kolegami z innych szkół.


Rodzice uczniów nie ponoszą  żadnych kosztów związanych z treningami oraz wyjazdami na zawody. Wszystkie działania związane z projektem lekkoatletyka dla każdego w 100% finansowane są ze środków Polskiego Związku Lekkiej Atletyki oraz Urzędu Gminy Limanowa.


Więcej informacji o programie uzyskać można pod adresem: www.lekkoatletykadlakazdego.pl lub bezpośrednio u trenera prowadzącego zajęcia. 

 

 

 

 


Dodane przez: forrest, wyświetleń: 1929

Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ

Dodaj komentarz

« powrót


Sponsorzy

TymbarkGwarantMZGKiM LimanowaVelosportTransport Samochodowy Parafia pw. MB Pocieszenia w PasierbcuIntellect.plBank Spóldzielczy LimanowaGold DropDecomasterHydrolimUsługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskamiastoPartnerTescoMIKA HurtowniaDrukarnia MMRachmistrzPiekarniaIziGSM
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 2259173, on-line 4
Realizacja: Agencja interaktywna - Intellect