KS LIMANOWA FORREST najlepszy podczas KIERATU! - Forrest Limanowa
 
Witamy na stronie Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST"
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
Festiwal BiegowyVisegrad MarathonIPAStowarzyszenie Rekonstrukcji HistorycznychMCGPRCentrum Fizjoterapii PRO-SPORT-REHABGOPRBielakActiveULTRISGravity RevoltBrygada BeskidówFlashback-photography

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
KS LIMANOWA FORREST najlepszy podczas KIERATU!
2010-05-18 14:25:54
Powiększ
Klub Sportowy "LIMANOWA FORREST" okazał się najlepszą drużyną podczas VII Międzynarodowego Ekstremalnego Maratonu Pieszego 'KIERAT' 2010.

W tym roku w "Kieracie" udział wzięło 503 zawodników, w liczącym 100 kilometrów odcinku trasy na orientację w Beskidzie Wyspowym i Gorcach, z 30 godzinnym limitem czasu i sumą podejść 3.500 metrów.

231 osobom udało się pokonać całą trasę - z zaznaczonymi i zaliczonymi wszystkimi punktami na mapie. Najlepsi ukończyli ją po 14 godzinach i 51 minutach, byli to: Krzysztof Dołęgowski, Maciej Dubaj i Bartłomiej Juroszek. Tym samym, pobili oni rekord z poprzedniego roku. Wśród kobiet najlepszą była Katarzyna Porębska z czasem 23 godzin i 51 minut, druga była Dagmara Kozioł, a trzecia Beata Godek.

Najlepszą drużyną okazał się Klub Sportowy „LIMANOWA FORREST”, którego aż 5 zawodników ulokowało się w 1-szej 50-tce „piechurów”, którzy ukończyli ten ekstremalny maraton, jeden z najtrudniejszych w Polsce!

Klub Sportowy „LIMANOWA FORREST” (Stowarzyszenie Kultury Fizycznej) powstał w tym roku (marzec 2010) w Limanowej, założony przez nieformalną grupę, która postanowiła sformalizować swoje działania poprzez powołanie do życia Stowarzyszenia – ludzi, zarówno aktywnych sportowców, jak i osób nie związanych bezpośrednio ze sportem, lecz popierających tego typu pozytywne inicjatywy aktywizujące wielu ludzi na różnych płaszczyznach, współpracujących ze sobą na zasadach równości i wzajemnego poszanowania. Stowarzyszenie to działa dzięki wsparciu władz samorządowych, jednostek organizacyjnych, podmiotów gospodarczych i osób prywatnych; działając w głębokim przekonaniu, że można i trzeba bezinteresownie robić coś dobrego dla Mieszkańców naszego Regionu oraz jego rozwoju i promocji. Zrzesza on przedstawicieli różnych dyscyplin i otwarty jest na przyjęcie nowych zawodników! - wystarczy podpisać Deklarację Członkowską, która znajduje się do pobrania (na stronie) i wysłać ją na adres klubu.

Klub Sportowy „LIMANOWA FORREST” organizuje w tym roku kilka imprez – w tym wyróżnioną najlepszymi ceryfikatami w Polsce, pod nazwą: II. Międzynarodowy Bieg Górski Anglosaski „LIMANOWA FORREST” (3-4 lipca 2010). Zapraszamy wszystkich do zapoznania ze stonką Klubu i proponowanymi otwartymi zawodami. Stronka: www.forrest.limanowa.pl

Na zdjęciu - prowadzący na początku tegorocznego Kieratu limanowscy zawodnicy: Dariusz Bielak i Paweł Michalik, którzy ostatecznie ulokowali się bardzo wysoko i ponownie okazali się jednymi z najlepszych z limanowskiego powiatu.

-----------------------

Gratulacje dla Organizatorów za wzorową organizację Kieratu w tym roku! Na wszystkich forach internetowych, na których jest wątek o "Kieracie" w Limanowej padają słowa uznania i gromkie brawa!


Dodane przez: forrest, wyświetleń: 2410

Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ

KS LIMANOWA FORREST najlepszy podczas KIERATU!

Obejrzyj galerię i filmik ze startu: http://www.youtube.com/watch?v=0SD2WGoQ98Q

Filmy

Kierat - Limanowa 2010-05-14 - start zawodników (by Absollut)
Zdjęcia

Dodaj komentarz

« powrót


Sponsorzy

TymbarkGold DropTransport Samochodowy PartnermiastoPiekarniaParafia pw. MB Pocieszenia w PasierbcuDrukarnia MMUsługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskaBank Spóldzielczy LimanowaIntellect.plIziGSMTescoVelosportGwarantHydrolimRachmistrzMZGKiM LimanowaDecomasterMIKA Hurtownia
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 2257895, on-line 6
Realizacja: Agencja interaktywna - Intellect