Edward Mucha Brązowym Medalistą MP w Biegach Górskich! - Forrest Limanowa
 
Witamy na stronie Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST"
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
MCGPRFestiwal BiegowyBielakActiveStowarzyszenie Rekonstrukcji HistorycznychULTRISBrygada BeskidówIPAVisegrad MarathonFlashback-photographyGOPRCentrum Fizjoterapii PRO-SPORT-REHABGravity Revolt

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Edward Mucha Brązowym Medalistą MP w Biegach Górskich!
2013-05-12 20:52:05
Powiększ
Dzień 11.05.2013 r. zapisze się złotymi zgłoskami w historii Klubu Sportowego Limanowa Forrest . Mamy Medal Mistrzostw Polski w Biegach Górskich !!

  Podczas rozgrywanych w Chyrowej koło Dukli Mistrzostw Polski W Biegach Górskich Systemem Anglosaskim Edward Mucha ( junior ) reprezentant Limanowa Forrest w kategorii M 50 na dystansie 9.5 km wywalczył Brązowy Medal ( 1:04:52 ) !!

Przypomnijmy że " Edek " bardziej specjalizuje się w biegach narciarskich, zresztą ze sporymi sukcesami gdzie  jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski Amatorów i zawodnikiem zajmującym miejsca na podium w swojej kategorii na wielu prestiżowych zawodach takich jak np. Bieg Piastów , ale jak widać jego wszechstronność i prawdziwie mistrzowska forma nie zna granic skoro w zeszłym roku zdobył Mistrzostwo Polski w Nordic Walking podczas Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju, a teraz taki sukces !! Bravo !!

  Bardzo dobry występ zaliczył również reprezentant naszego klubu " Żelazny Utramaratończyk " Jarosław Oleksy który w tej samej kategorii zajął 4 miejsce. A w kategorii M 60 (ten sam dystans) bezkonkurencyjny był mieszkaniec Kamienicy Piotr Faron, który wygrał swoją kategorię z czasem 1:06:07.

 

Również gratulujemy !!

 


Dodane przez: admin, wyświetleń: 1937

Powiększ
Powiększ

Dodaj komentarz

« powrót


Sponsorzy

Parafia pw. MB Pocieszenia w PasierbcuVelosportMZGKiM LimanowaGwarantIziGSMRachmistrzDrukarnia MMPartnerPiekarniaUsługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskaGold DropDecomasterTymbarkHydrolimIntellect.plMIKA HurtowniaTransport Samochodowy Bank Spóldzielczy LimanowaTescomiasto
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 2374822, on-line 2
Realizacja: Agencja interaktywna - Intellect