Walne Zebranie (wyborcze) - 26.04.2013 (piątek) - Forrest Limanowa
 
Witamy na stronie Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST"
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
Festiwal BiegowyULTRISCentrum Fizjoterapii PRO-SPORT-REHABVisegrad MarathonBielakActiveFlashback-photographyGravity RevoltStowarzyszenie Rekonstrukcji HistorycznychBrygada BeskidówMCGPRGOPRIPA

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Walne Zebranie (wyborcze) - 26.04.2013 (piątek)
2013-04-25 06:43:28
Powiększ
W ten piątek odbędzie się Walne Zebranie Wyborcze wszystkich Członków Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST".

- Data: 26 kwietnia 2013 (piątek)
- Miejsce: Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej (w parku), wejście bocznymi drzwiami.
- Godzina 19:30.


Bardzo gorąco prosimy Was o przybycie, ponieważ będziemy wybierać nowy skład Zarządu Klubu (musimy go wybrać jak najszybciej).

* Drodzy Klubowicze, zastanówcie się nad zaproponowaniem KANDYDATURY kogoś (lub siebie) z naszego grona - podczas Walnego Zebrania. Jesteśmy jako KOLEKTYW otwarci na współpracę i nikt z nas nie rezygnuje tu z Klubu. Zmiany w tym momencie są potrzebne, by Klub mógł dalej nie tylko istnieć, ale i rozwijać się i organizować tak wspaniałe imprezy jak dotychczas... zachęcam Was do spróbowania swoich sił we władzach Klubu - tutaj każdy udziela się na zasadzie wolontariatu i dlatego to jest taka siła oddziaływania "Forresta" na zewnątrz.

* Będę chciał osobiście podziękować wszystkim tym, którzy mają zasługi dla naszego Klubu, wręczając drobne podziękowanie.

DLATEGO, BARDZO SERDECZNIE WAS ZAPRASZAMY! :-)

P.S.1.
Poprzednie "Walne" nie udało się zorganizować z powodów rodzinnych... (mam chorego Tatę daleko od Limanowej), więc przepraszam i nie gniewajcie się.

P.S.2.
Serdecznie też zapraszamy (z dzieciakami) na naszą najbliższą imprezę oraz również chętnych do pomocy: http://www.forrest-limanowa.pl/aktualnosci,248.html

P.S.3.
Nasza sztandarowa impreza: "V Limanowa Forrest" odbędzie się w ostatnią niedzielę lipca, tj. 07.07.2013 r. (jeszcze nie ma zapisów, ale mamy nadzieję, że wkrótce się zaczną - ok. 2 miesiące przed imprezą).

P.S.4.
Wielu z Was biega, chodzi z kijkami, itp... jeśli macie w Limanowej jakieś swoje ulubione trasy, gdzie biega więcej osób (na tej trasie mogą być inne dyscypliny), to prosimy byście zrobili mapkę i narysowali tę ścieżkę/ścieżki: tzw. "ścieżki biegowe" (jak w innych miastach). Wyślijcie nam w wersji elektronicznej (jak najszybciej - do końca miesiąca, ponieważ opracowywane są właśnie takie "ścieżki" przez krakowskich "Mastersów" i moglibyśmy podesłać od nas).

Pozdrawiam serdecznie:)

w imieniu Zarządu: Mateusz Wroński-"Tusik"

 


Dodane przez: admin, wyświetleń: 1878


Dodaj komentarz

« powrót


Sponsorzy

PartnerPiekarniaParafia pw. MB Pocieszenia w PasierbcuIziGSMIntellect.plGold DropMIKA HurtowniamiastoHydrolimMZGKiM LimanowaTescoTymbarkVelosportBank Spóldzielczy LimanowaRachmistrzDecomasterDrukarnia MMTransport Samochodowy Usługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskaGwarant
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 2259095, on-line 3
Realizacja: Agencja interaktywna - Intellect