II miejsce w Mistrzostwach Polski na zakończenie sezonu - Forrest Limanowa
 
Witamy na stronie Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST"
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
Festiwal BiegowyVisegrad MarathonBielakActiveCentrum Fizjoterapii PRO-SPORT-REHABMCGPRULTRISIPAGOPRStowarzyszenie Rekonstrukcji HistorycznychGravity RevoltFlashback-photographyBrygada Beskidów

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
II miejsce w Mistrzostwach Polski na zakończenie sezonu
2013-04-06 09:55:23
Powiększ
Drugie miejsce oraz tytuł wicemistrza Polski w kategorii M-4 wywalczył Edward Mucha podczas Mistrzostw Polski Amatorów PZN w biegach narciarskich, które odbyły się 17 marca na Kubalonce.

Tym samym zajął drugie miejsca w Rankingu Mistrzostw Polski Amatorów w biegach narciarskich w sezonie 2012/2013. W minionym sezonie Edward Mucha trzykrotnie zwyciężał w klasyfikacji generalnej (Lipnica Wielka, Chochołów), natomiast w kategorii wiekowej pierwsze miejsce zdobył 1 raz, drugie miejsce zajął 5 razy, a trzecie 3 razy.

Wśród jego startów nie zabrakło tak znanych imprez jak Bieg Podhalański w Nowym Targu, na którym zajął 1 miejsce, czy Bieg Piastów w Jakuszycach, gdzie dwukrotnie osiągnął najlepszy wynik w kategorii wiekowej spośród wszystkich Polaków, przegrywając tylko z Austriakiem (na dystansie 10 km) i Czechem (na dystansie 26 km).


Dodane przez: admin, wyświetleń: 1743


Dodaj komentarz

« powrót


Sponsorzy

TymbarkPiekarniaTescoIziGSMIntellect.plVelosportPartnerTransport Samochodowy Drukarnia MMUsługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskaMIKA HurtowniaRachmistrzBank Spóldzielczy LimanowaHydrolimmiastoGold DropDecomasterParafia pw. MB Pocieszenia w PasierbcuMZGKiM LimanowaGwarant
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 2196436, on-line 34
Realizacja: Agencja interaktywna - Intellect