Edward Mucha 2 razy drugi na Biegu Piastów - Forrest Limanowa
 
Witamy na stronie Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST"
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
Gravity RevoltBielakActiveVisegrad MarathonBrygada BeskidówULTRISFlashback-photographyGOPRIPAMCGPRCentrum Fizjoterapii PRO-SPORT-REHABFestiwal BiegowyStowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznych

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Edward Mucha 2 razy drugi na Biegu Piastów
2013-03-14 08:20:39
Powiększ
Drugie miejsce w kategorii M55 zajął reprezentujący Limanową biegacz narciarski.

W tegorocznym Biegu Piastów Edward Mucha startował na dystansie 10 kilometrów techniką klasyczną, który pokonał w czasie 32:05 ustępując najwyższego miejsca na podium Austriakowi Honesowi Josefowi Liebenau. Dwa dni później wystartował także na dystansie 26 km, który ukończył drugim miejscu z czasem 01:37:16 tuż za Czechem Janem Fisnarem. Obydwa wyniki były najlepsze spośród Polaków w kategorii M55.

Edward Mucha tydzień przed startem chorował na grypę, a podczas zawodów biegło mu się bardzo ciężko. Także z powodu choroby nie wziął udziału w odbywającym się tydzień wcześniej Biegu Gwarków.

Bieg Piastów odbywa się od ponad trzydziestu lat w Jakuszycach. Od 2008 roku jest jednym z 15 największych biegów narciarskich w Europie, zaliczanych do ligi Worldoloppet, w ramach której odbywa się Puchar Świata w narciarskich biegach maratońskich.

Edward Mucha reprezentuje Klub Sportowy "Limanowa Forrest" oraz Miasto Limanowa.


Dodane przez: D.B., wyświetleń: 2602

Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ

Dodaj komentarz

« powrót


Sponsorzy

Bank Spóldzielczy LimanowaMIKA HurtowniamiastoHydrolimIntellect.plVelosportPartnerGwarantPiekarniaGold DropParafia pw. MB Pocieszenia w PasierbcuDecomasterDrukarnia MMTescoTransport Samochodowy TymbarkUsługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskaRachmistrzIziGSMMZGKiM Limanowa
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 2405723, on-line 3
Realizacja: Agencja interaktywna - Intellect