II. Limanowa Skate Jam - 29 maj 2010 (sobota) - Forrest Limanowa
 
Witamy na stronie Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST"
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
Brygada BeskidówFestiwal BiegowyIPAVisegrad MarathonCentrum Fizjoterapii PRO-SPORT-REHABGravity RevoltULTRISBielakActiveStowarzyszenie Rekonstrukcji HistorycznychFlashback-photographyMCGPRGOPR

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
II. Limanowa Skate Jam - 29 maj 2010 (sobota)
2010-04-03 11:29:32
Powiększ
W ostatnią sobotę maja (29.05.2010), zapraszamy wraz z Urzędem Miasta Limanowa na "II. Limanowa Skate Jam" - zawody: na deskorolce i rolkach pod LDK Limanowa, w ramach XVI Turnieju Miast i Gmin.

Na drugi dzień (30 maja, niedziela) odbędzie też pierwsza edycja "Limanowa Downhill Challenge" pod Łysą Górą w Limanowej.


Obie imprezy odbędą się w ramach "XVI Ogólnopolskiego Sportowego Turnieju Miast i Gmin", w którym Miasto Limanowa weźmie udział i będzie walczyć o laury z innymi miastami.

Zapisy: http://www.forrest.limanowa.pl/zgloszenia.html


Nasza Klasa: http://nasza-klasa.pl/profile/29164650


Dodane przez: forrest, wyświetleń: 2483

Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ

I Limanowa Skate Jam - 10.10.2009 - galeria

Zawody zorganizowane pod Limanowskim Domem Kultury (LDK) na przenośnym Mini Mobilnym parku 'Techramps' - dla deskorolki i rolek (w konkurencji: "best line" i "best trick"). Zawody odbyły się w intencji wybudowania na stałe skateparku w Limanowej. DZIĘKUJEMY bardzo za pomoc władzom samorządowym, sponsorom, wolontariuszom, kibicom i zawodnikom, a także branżowym firmom: "Pogo", "Element", "Trash", "Everyone Skateboards", "Etnies". Nagrody wręczyli – Burmistrz Miasta Limanowa, pan Marek Czeczótka, Przewodniczący Rady Miasta, pan Ryszard Kulma i Przewodniczący Rady Powiatu, pan Jacenty Musiał. Podczas zawodów odbyła się impreza towarzysząca: "Pokaz ratownictwa" - w wykonaniu Państwowej Straży Pożarnej w Limanowej. ZAWODY - odbyły się w strugach deszczu... zobaczcie GALERIĘ ZDJĘĆ!!!

Zdjęcia

Dodaj komentarz

« powrót


Sponsorzy

RachmistrzTymbarkDrukarnia MMVelosportParafia pw. MB Pocieszenia w PasierbcuIziGSMUsługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskaDecomasterTransport Samochodowy GwarantMZGKiM LimanowaPiekarniamiastoHydrolimTescoBank Spóldzielczy LimanowaIntellect.plPartnerGold DropMIKA Hurtownia
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 2257933, on-line 8
Realizacja: Agencja interaktywna - Intellect