Radek zachęca do startu w 'Dogtrekking' - Forrest Limanowa
 
Witamy na stronie Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST"
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
Gravity RevoltStowarzyszenie Rekonstrukcji HistorycznychCentrum Fizjoterapii PRO-SPORT-REHABIPABielakActiveBrygada BeskidówMCGPRULTRISFlashback-photographyFestiwal BiegowyGOPRVisegrad Marathon

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Radek zachęca do startu w 'Dogtrekking'
2012-05-17 00:17:55
Powiększ
W Złotym Stoku odbyły się III Mistrzostwa Polski w Dogtrekkingu. Miejsca zajęte na MP były również punktowane w Pucharze Polski.

Złoty Stok to miejscowość z ponad 1000 letnią historią górnictwa złota. Obecnie jedna z najciekawszych miejscowości Sudetów słynąca przede wszystkim z kopalni Złota, które było tu wydobywane do ubiegłego stulecia, dzisiaj nastawiona na turystykę z bardzo dobrze przygotowanymi szlakami pieszymi i rowerowymi.

Start, meta i biuro zawodów zlokalizowane były przy tzw. "Skalisku" dawnym kamieniołomie oddalonym ok 300 metrów od rynku.

Dojazd:
Złoty Stok znajduje się w południowej części województwa Dolnośląskiego i powiatu Ząbkowickiego, ok. 20 km od Ząbkowic Śl. oraz 82 km od Wrocławia. Jest położony na stokach Gór Złotych i Bardzkich. Leży przy drodze krajowej nr 46 (Szczekociny - Częstochowa - Opole - Kłodzko) i wojewódzkiej nr 390 (Kamieniec Ząbkowicki - Lądek Zdrój).

Pierwsze fotki z Dogtrekkingu w którym Radek brał udział: https://picasaweb.google.com/101546594026511719880/IIIMistrzostwaPolskiWDogTrekkinguWZOtymStoku?authuser=0&feat=directlink#5741745524885299970

Wyniki Pucharu Polski w Dogtrekkingu:
http://dogtrekking.com.pl/wyniki_zs_2012.pdf

Radek Bieda (KS LIMANOWA FORREST) zajął VII miejsce - tak o to opowiada o tym biegu po zawodach: -Podszedłem do tego jak do zabawy ,a to poważne zawody. Do przebiegnięcia było min. 42 km. Dostałem mapę z zaznaczonymi punktami, prysznic z nieba i w drogę na orientację. Po drodze uczyłem sie czytać mapę i za jej pomocą odnajdywać kolejne punkty. Dołożyłem sobie dzięki temu ok. 20 km. i z 800 m przewyższenia. Kilka razy nachodziły mnie myśli aby zejść z trasy, ale sie nie poddałem. Zabawa była jednak pyszna. Polecam wszystkim posiadaczom psów.


GRATULACJE ! ! !


Dodane przez: admin, wyświetleń: 2097

Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ

Dodaj komentarz

« powrót


Sponsorzy

IziGSMUsługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskaVelosportTransport Samochodowy HydrolimTescoTymbarkPiekarniamiastoRachmistrzMIKA HurtowniaDrukarnia MMGold DropPartnerIntellect.plMZGKiM LimanowaGwarantParafia pw. MB Pocieszenia w PasierbcuBank Spóldzielczy LimanowaDecomaster
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 2196511, on-line 20
Realizacja: Agencja interaktywna - Intellect