85-letni biegacz z wizytą u Wójta - Forrest Limanowa
 
Witamy na stronie Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST"
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
ULTRISIPAVisegrad MarathonGOPRFlashback-photographyStowarzyszenie Rekonstrukcji HistorycznychFestiwal BiegowyMCGPRBrygada BeskidówCentrum Fizjoterapii PRO-SPORT-REHABBielakActiveGravity Revolt

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
85-letni biegacz z wizytą u Wójta
2012-04-12 10:12:36
Powiększ
Jak informuje oficjalna strona Urzędu Gminy w Limanowej... "Niezwykły gość odwiedził dzisiaj Wójta Gminy Limanowa"

Był nim Edward Mucha - 85-latek, którego pasją życiową jest bieganie. Pan Edward pomimo podeszłego wieku startuje w wielu zawodach, a na swym koncie ma wiele sukcesów.

Edward Mucha pochodzi z Szyku (gmina Jodłownik), a bieganie jak przyznaje od dzieciństwa było Jego hobby. Pierwsze zawody w jakich startował odbyły się na Śląsku, gdzie biegacz-senior spędził 30 lat. Były to lata pięćdziesiąte - czasy ciężkiej pracy w kopalni, jednak nawet wówczas Pan Edward znajdował czas na realizację swojej pasji. Z tego okresu bowiem - lat które spędził na Śląsku Pan Edward ma swoje pierwsze medale i nagrody.

Obecnie Pan Edward staruje w biegach na terenie całego kraju, jako Członek Klubu Sportowego "Limanowa Forrest" i wszędzie gdzie się pojawia jest bardzo mile widziany.

Jak nam wyznał bardzo cieszy się, że nadal może aktywnie brać udział w biegach i spotykać się z ludźmi, z którymi łączy Go takie samo zainteresowanie - bieganie.

Wizyta przebiegała w miłej i serdecznej atmosferze. Wójt gminy Limanowa był pełen podziwu dla Pana Edwarda, że w takim wieku nadal kontynuuje On swą życiową pasję.

Panu Edwardowi życzymy dużo zdrowia oraz wielu sukcesów podczas kolejnych startów w zawodach!

KPTS

- - -

Warto wiedzieć: Najbliższy start Pana Edwarda odbędzie się dn. 21 kwietnia 2012 - na Błoniach Krakowskich, podczas biegu "Cracovia Mini-Maraton" (4,2 km).


Dodane przez: admin, wyświetleń: 2086

Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ

Dodaj komentarz

« powrót


Sponsorzy

Bank Spóldzielczy LimanowaTransport Samochodowy IziGSMDecomasterDrukarnia MMRachmistrzTescoGold DropTymbarkMIKA HurtowniamiastoPiekarniaIntellect.plVelosportParafia pw. MB Pocieszenia w PasierbcuGwarantUsługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskaMZGKiM LimanowaPartnerHydrolim
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 2374804, on-line 8
Realizacja: Agencja interaktywna - Intellect