Srebro w Nowym Targu i złoto w Rytrze - Forrest Limanowa
 
Witamy na stronie Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST"
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
Centrum Fizjoterapii PRO-SPORT-REHABGOPRULTRISFestiwal BiegowyBrygada BeskidówGravity RevoltVisegrad MarathonFlashback-photographyIPAMCGPRStowarzyszenie Rekonstrukcji HistorycznychBielakActive

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Srebro w Nowym Targu i złoto w Rytrze
2012-02-17 16:13:45
Powiększ
Kolejny znakomity wynik Edwarda Muchy, tym razem podczas sobotniego VI Biegu Podhalańskiego im. Jana Pawła II w Nowym Targu.

Duży, niemal dwudziestostopniowy mróz zapewnił zawodnikom i kibicom niesamowite widoki na Tatry i Gorce, skutecznie utrudniając rywalizację na trasie. Na starcie stanęło niemal 700 zawodników, wśród których nie zabrakło czołowych biegaczy z Polski i Słowacji.

Bieg rozegrano na dystansach 5, 15 oraz 30 km. Startującemu na najdłuższym dystansie Panu Edwardowi nie udało się nadrobić niewielkiej straty do Piotra Smolaka – zwycięzcy w kategorii M4 i ostatecznie zajął bardzo dobre drugie miejsce.

Jednak 12 lutego w Rytrze podczas Memoriału Władysława Podgórskiego przyszedł czas na rewanż. Startujący na dystansie 2,5 km Edward Mucha pokonał swojego rywala z poprzednich zawodów osiągając dziesięciosekundową przewagę!

Te wyniki potwierdzają znakomitą formę limanowianina przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata Masters, które odbędą się na początku marca w niemieckim kurorcie Oberwiesenthal. Na tamtejszych trasach rywalizować będzie 1200 zawodników z ponad 30 krajów świata w tym także Edward Mucha, na co dzień startujący w barwach KS Limanowa Forrest.

(fot. D.B. - Limanowa Forrest)


Dodane przez: D.B., wyświetleń: 1683

Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ

Dodaj komentarz

« powrót


Sponsorzy

HydrolimBank Spóldzielczy LimanowaVelosportParafia pw. MB Pocieszenia w PasierbcuTransport Samochodowy Drukarnia MMGwarantPiekarniaIziGSMPartnerDecomasterIntellect.plmiastoMZGKiM LimanowaUsługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskaMIKA HurtowniaTescoRachmistrzTymbarkGold Drop
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 2259113, on-line 8
Realizacja: Agencja interaktywna - Intellect