Reprezentanci "Forresta" na Biegu 3 Kopców w Krakowie - Forrest Limanowa
 
Witamy na stronie Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST"
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
MCGPRULTRISVisegrad MarathonFestiwal BiegowyFlashback-photographyIPACentrum Fizjoterapii PRO-SPORT-REHABBrygada BeskidówGOPRGravity RevoltStowarzyszenie Rekonstrukcji HistorycznychBielakActive

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Reprezentanci "Forresta" na Biegu 3 Kopców w Krakowie
2011-10-04 12:13:22
Powiększ
Członkowie KS Limanowa Forrest brali udział w V Międzynarodowych Otwartych Mistrzostwach Krakowa w Biegu Górskim – BIEG TRZECH KOPCÓW.

Podczas zawodów znakomicie spisał się mieszkaniec Dobrej Damian Ziemianin (KS LIMANOWA FORREST), który zajął 3 miejsce w kategorii M20, pokonując dystans 13 kilometrów w czasie 44:16 (12 w klasyfikacji generalnej). 
W imprezie brało udział niemal 1000 zawodników, wśród których znaleźli się czołowi polscy biegacze długodystansowi i górscy, a także reprezentanci innych krajów.

Trasa biegu rozpoczynała się na Kopcu Krakusa i przebiegała przez ul. Dembowskiego, Rynek Podgórski, Kładkę o. L. Bernatka, bulwary Wisły, ul. Św. Bronisławy, al. Waszyngtona, Kopiec Kościuszki, Las Wolski z metą na Kopcu Piłsudskiego.

Bardzo dobre wyniki osiągnęli także inni zawodnicy limanowskiego klubu:

225 Jarosław Włodarczyk,

306 Jarosław Oleksy,

555 Zbigniew Śmieszek,

793 Monika Włodarczyk.

Gratulacje również dla Justyny Kurczab, która w tym biegu zajęła 329 miejsce oraz dla Marka Krajewskiego, który był 94 (oboje z Limanowej).

Damian Ziemianin jest zawodnikiem grupy kolarskiej Wibatech Viesmann. Z powodzeniem startuje także w biegach długodystansowych, górskich i biegach po schodach, a od kilku tygodni na imprezach biegowych reprezentuje barwy KS Limanowa Forrest. Obecnie przygotowuje się do Mistrzostw Polski w biegach po schodach, w których już dwa razy stawał na najwyższym stopniu podium.

(fot. Z. Śmieszek, D. Malak)

 

Artykuł także na Limanowa.in "Na podium prestiżowego biegu": http://limanowa.in/sport;na-podium-prestizowego-biegu,6505.html


Dodane przez: D.B., wyświetleń: 2900

Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ

Dodaj komentarz

« powrót


Sponsorzy

RachmistrzTransport Samochodowy IziGSMDecomasterGwarantPiekarniaDrukarnia MMmiastoTymbarkVelosportTescoMZGKiM LimanowaUsługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskaPartnerBank Spóldzielczy LimanowaMIKA HurtowniaGold DropHydrolimParafia pw. MB Pocieszenia w PasierbcuIntellect.pl
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 2259092, on-line 3
Realizacja: Agencja interaktywna - Intellect