Mamy aktualnego Mistrza Polski na nartorolkach! - Forrest Limanowa
 
Witamy na stronie Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST"
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
Visegrad MarathonMCGPRBrygada BeskidówBielakActiveGOPRStowarzyszenie Rekonstrukcji HistorycznychFestiwal BiegowyIPAFlashback-photographyCentrum Fizjoterapii PRO-SPORT-REHABGravity RevoltULTRIS

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Mamy aktualnego Mistrza Polski na nartorolkach!
2011-10-03 08:43:01
Powiększ
W dniach 9-11 września 2011 w Krynicy Zdrój prezentowały się firmy, kluby i instytucje promujące sport, zdrowie, ekologię oraz aktywne spędzanie wolnego czasu. Jednym z uczestników byli reprezentanci Powiatu Limanowskiego.

Powiat Limanowski reprezentowała oficjalnie drużyna Stowarzyszenia Kultury Fizycznej - Klub Sportowy "LIMANOWA FORREST", w składzie 16 osób (alfabetycznie):

Bieda Radosław (bieg na 10 km / "Mistrzostwa Polski Masters")
Bielak Darek (bieg na 10 km / "Bieg Akademicki")
Kulig Piotr (Ultramaraton - 100 km)
Michalik Paweł (Ultramaraton - 100 km)
Moskal Jarosław (bieg na 10 km)
Mucha Edward (bieg na 10 km / "Mistrzostwa Polski bieg 15 km na nartololkach")
Oleksy Jarosław (Ultramaraton - 100 km)
Papież Mariusz (Ultramaraton - 100 km)
Sądelski Andrzej (Bieg na Jaworzynę)
Stachowicz Michał (Ultramaraton - 100 km)
Sułkowska Elżbieta (maraton - 42 km)
Śmieszek Zbigniew (Ultramaraton - 100 km)
Tąta Tomasz (debiut w maratonie!)
Włodarczyk Jarosław (bieg na 10 km)
Włodarczyk Monika (bieg na 10 km)
Wroński Mateusz ("Forum Ekonomiczne")

„FORUM SPORT - ZDROWIE – PIENIĄDZE”:

Festiwal Biegowy to międzynarodowe wydarzenie sportowe przeznaczone zarówno dla zawodowców jak i amatorów, dla tych dla których bieganie jest wielką pasją i dla tych którzy dopiero poszukują swojego stylu życia. Ogromna liczba uczestników i różnorodność proponowanych konkurencji sprawiły, że było to także bardzo wszechstronne wydarzenie podczas którego biegacze mieli możliwość poznania wielkich postaci świata sportu, ich metod treningu i zasad odżywiania, źródeł motywacji do dalszego wysiłku i sposobów pokonywania kolejnych barier.

Program spotkania obejmował spotkanie ze znanymi postaciami sportu, w tym m.in.: Małgorzatą Sobańską, Anną Pawłowską-Pojawa, Jerzym Skarżyńskim, Markiem Kamińskim, Michałem Bartoszakiem i gen. Romanem Polko.

Uczestnikami Forum byli: wszyscy uczestnicy Festiwalu Biegowego - ponad 2000 osób, przedstawiciele firm - partnerów Forum, przedstawiciele firm - uczestników Targów Sport & Fun, dziennikarze, działacze sportowi, przedstawiciele firm marketingowych zajmujących się marketingiem sportowym.

W skład PROGRAMU FESTIWALU BIEGOWEGO wchodziły takie konkurencje jak:
- „Bieg 7 dolin” - ultramaraton - 100 km
- „Bieg na Jaworzynę”
- „Życiowa Dycha” – Bieg Krynica-Zdrój - Muszyna – 10 km
- „Bieg na Górę Parkową”
- „Sztafeta Bardejov-Krynica-Zdrój”
- „Koral Maraton” - 42,195 km, Nowy Sącz – Krynica-Zdrój
- „Biegi Deptaka Krynickiego” dla dzieci
- „Biegi Deptaka Krynickiego” dla młodzieży - Krynicka Mila
- „Bieg Deptaka Krynickiego” dla kobiet
- „Bieg Kibica” - deptak w Krynicy-Zdrój
- "I Mistrzostwa Polski w biegach dystansowych na nartorolkach"

Nasi "Forreściaki" to znani w Polsce organizatorzy szeregu imprez sportowych na Limanowszczyźnie (i nie tylko biegowych), propagujący wśród społeczeństwa aktywny wypoczynek.

Wielki sukces naszych Reprezentantów to przede wszystkim ilość startujących, którzy "zarażeni" udziałem w rożnych imprezach sportowych w Polsce i za granicą zorganizowali się w jedną grupę i reprezentują swój Klub oraz Powiat Limanowski.

I chociaż wyniki nie są najistotniejsze, zawsze jesteśmy dumni, gdy któremuś z nas uda się osiągnąć dobry rezultat, szczególnie w swojej kategorii. Dlatego, w tym miejscu, pragniemy pochwalić się kilkoma naszymi zawodnikami z tegorocznego Festiwalu w Krynicy:

* Edward Mucha (KS "Limanowa Forrest") - zdobył Mistrzostwo Polski Weteranów podczas "I Mistrzostw Polski w biegach dystansowych na nartorolkach" (15 km). ! ! !

* Elżbieta Sułkowska (KS "Limanowa Forrest") - II miejsce w swojej kategorii w "Koral Maraton".

* Tomasz Tąta (KS "Limanowa Forrest") - debiut w maratonie w "Koral Maraton" (19 lat!).


Warto wspomnieć: Z Powiatu Limanowskiego startowali również zawodnicy MOK Mszana Dolna. Wspaniale zaprezentowali się m.in. Jan Wydra (MOK Mszana dolna), który wygrał ciężki 100 km Ultramaraton po 7-miu dolinach Beskidu Sądeckiego, z licznymi podbiegami i zbiegami. Tomasz Kłodnicki z Dobrej (MOK Mszana Dolna) zajął 12 miejsce, natomiast Zygmunt Łyżnicki - 14 miejsce w Mistrzostwach Polski Weteranów na 10 km (i I miejsce w swojej kategorii wiekowej).

Warto dodać: Podczas Festiwalu Biegowego w tym roku było wiele grup wolontariuszy. Jedną z takich grup byli przedstawiciele doświadczonych już wolontariuszy (m.in. z biegu "Limanowa Forrest") - tj. uczniowie limanowskiego "Ekonomika" (ich Opiekunem był dyr. Robert Sajdak). Jakże mile zaskoczeni byli nasi zawodnicy, gdy znajome i uśmiechnięte limanowianki wieszały im na szyję medal pamiątkowy za ukończenie biegu na mecie w Krynicy... :)

Warto wiedzieć: W przyszłym roku Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego będzie Organizatorem Mistrzostw Świata w biegach górskich anglosaskich. To wspaniała wiadomość dla nas! - ponieważ jesteśmy zarówno Organizatorami 2 biegów górskich anglosaskich "Forrest" (6,5 km i Półmaraton 21 km), które mogą być dobrym "przetarciem" dla tych Mistrzostw Polski dla innych zawodników z Polski, jak i w naszych szeregach znajduje się aktualnie kilkanaście osób (mamy nadzieję, że jeszcze dołączą do nas inni!!!) startujących regularnie w biegach górskich anglosaskich. Zatem, w przyszłym roku, liczymy na to, że nasz Powiat Limanowski wystawi liczną i mocną Reprezentację na Festiwal.

* Zawodników, którzy startowali - zachęcamy do pobrania dyplomu ukończenia Festiwalu Biegowego 2011: http://www.festiwalbiegowy.pl/news/show/lang/pl/page/867/id/222


Fotki i wyniki: http://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=3&action=5&code=17956&bieganie

oraz http://picasaweb.google.com/sadelski/IPFestiwalBiegowyKrynica2011

 

Gratulacje dla wszystkich, którzy wzięli udział - startując przynajmniej w jednym biegu!

 

Organizator: Fundacja Instytut Studiów Wschodnich, z siedzibą w Warszawie.

Dodane przez: forrest, wyświetleń: 2646

Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ

Dodaj komentarz

« powrót


Sponsorzy

Drukarnia MMPiekarniaDecomasterGold DropMZGKiM LimanowaBank Spóldzielczy LimanowaMIKA HurtowniaTransport Samochodowy TescoTymbarkParafia pw. MB Pocieszenia w PasierbcuGwarantHydrolimmiastoVelosportRachmistrzUsługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskaPartnerIziGSMIntellect.pl
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 2257905, on-line 5
Realizacja: Agencja interaktywna - Intellect