nasi na biegu F. Marduły - Forrest Limanowa
 
Witamy na stronie Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST"
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
Gravity RevoltCentrum Fizjoterapii PRO-SPORT-REHABMCGPRStowarzyszenie Rekonstrukcji HistorycznychGOPRBielakActiveVisegrad MarathonBrygada BeskidówULTRISIPAFlashback-photographyFestiwal Biegowy

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
nasi na biegu F. Marduły
2011-06-18 13:29:33
Powiększ
Zawody odbyły się 5 czerwca 2011 - na dwóch trasach: dłuższej (22 km) i krótszej (7,5 km). Radek wystartował na trasie krótkiej, a Darek na długiej.

Trasa przebiegała następująco: ulicami Zakopanego spod kina Sokół w górę pod skocznię, w lewo w kierunku ronda, tam w prawo do Kuźnic, zbieg na zielony szlak - podejście na Nosal (1206) i dopiero zbieg do Kuźnic, a stamtąd dalej zielonym. Długi podbieg przez Myślenickie Turnie (1360) na Kasprowy Wierch (1987), skąd zbiegaliśmy trudną technicznie trasą żółtym szlakiem do Murowańca na Hali Gąsienicowej, a tam w lewo niebieskim, trochę pod górę na Przełęcz Między Kopami (1499), zbieg do Kuźnic i ostatnia prosta kamienistą drogą do schroniska Kalatówki (meta).


Trasa ta jest uważana za najtrudniejszą trasę anglosaską w Polsce. Różnica wysokości wynosi 3200 m. Trasa krótka, która przebiegając tak samo, jak dłuższa, po zbiegu z Nosala do Kuźnic prowadziła na Kalatówki (ok. 7,5 km)

Radek Bieda, z czasem 58 min. zajął wysokie 15 miejsce, a Darek Bielak, z czasem 2 h 50 min. zajął miejsce 49. - "Forreściaki" komentują: - start w tej imprezie potraktowaliśmy raczej jako sprawdzenie i poznanie specyfiki biegów wysokogórskich.


W zawodach wzięli udział także nasi Koledzy z "Visegrad Maraton". Ścigała się także cała męska część Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata w biegach górskich oraz wielu znakomitych zawodników zajmujących czołowe miejsca w Polsce i Europie.


Dodane przez: forrest, wyświetleń: 2243

Powiększ
Powiększ

Dodaj komentarz

« powrót


Sponsorzy

TescoPartnerIziGSMIntellect.plGold DropDrukarnia MMMIKA HurtowniaGwarantBank Spóldzielczy LimanowaUsługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskamiastoPiekarniaVelosportHydrolimMZGKiM LimanowaTymbarkTransport Samochodowy Parafia pw. MB Pocieszenia w PasierbcuDecomasterRachmistrz
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 2257942, on-line 11
Realizacja: Agencja interaktywna - Intellect