Bądź na bieżąco - polecamy Państwu NEWSLETTER! - Forrest Limanowa
 
Witamy na stronie Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST"
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
Flashback-photographyBrygada BeskidówVisegrad MarathonGOPRULTRISGravity RevoltStowarzyszenie Rekonstrukcji HistorycznychMCGPRIPAFestiwal BiegowyCentrum Fizjoterapii PRO-SPORT-REHABBielakActive

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Bądź na bieżąco - polecamy Państwu NEWSLETTER!
2011-03-24 09:55:44
Powiększ
DOSTĘPNA USŁUGA W NASZYM SERWISIE

Oficjalny Serwis Klubu Sportowego "Limanowa Forrest" zaprasza wszystkich do zapisania się na listę naszego "Newslettera". Jest to forma biuletynu informacyjnego wysyłanego za pomocą poczty elektronicznej do prenumeratorów (subskrybentów).

Dzięki "Newsletterowi" wszyscy zainteresowani mają możliwość bycia na bieżąco z wydarzeniami (np. zawody sportowego organizowane przez nas!) i najświeższymi informacjami dotyczącymi naszego Klubu, naszych zawodników i informacji, które mogą Państwa zainteresować.

Aby zapisać się na listę NEWSLETTER'a wystarczy wpisać adres e-mail (na który chcecie, żeby przychodziła informacja), a następnie wcisnąć przycisk "zapisz" w panelu po lewej stronie naszej stronki (pod "Aktualnościami").

Uwaga! Wszyscy, którzy zapisali się już kiedyś do bazy Prenumeratorów "Newslettera" nie muszą się znowu zapisywać. Od dzisiaj będziecie otrzymywać go na bieżąco.

Gorąco polecamy i zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapisania się.


Dodane przez: forrest, wyświetleń: 1908

Powiększ
« powrót


Sponsorzy

HydrolimGold DropTransport Samochodowy Usługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskaPiekarniaBank Spóldzielczy LimanowaIntellect.plmiastoPartnerMIKA HurtowniaRachmistrzTescoGwarantTymbarkVelosportParafia pw. MB Pocieszenia w PasierbcuDrukarnia MMMZGKiM LimanowaIziGSMDecomaster
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 2259168, on-line 6
Realizacja: Agencja interaktywna - Intellect