II. Walne Zebranie Członków KS LIMANOWA FORREST - Forrest Limanowa
 
Witamy na stronie Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST"
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
Centrum Fizjoterapii PRO-SPORT-REHABGOPRVisegrad MarathonMCGPRFestiwal BiegowyIPAULTRISStowarzyszenie Rekonstrukcji HistorycznychFlashback-photographyGravity RevoltBielakActiveBrygada Beskidów

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
II. Walne Zebranie Członków KS LIMANOWA FORREST
2011-01-26 01:51:34
Powiększ
Zapraszamy w dniu 6 lutego 2011 r. (niedziela) - w świetlicy MKS "Limanovia".

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych CZŁONKÓW KLUBU (razem 47 osób!!!) - czyli: Członków zwyczajnych, honorowych i wspierających na "II. Walne Zebranie KS LIMANOWA FORREST" - podsumowujące tamten rok i z wnioskami na rok 2011.

 

Data: 6 luty 2011 (ndz)

Godzina: 17:00

Miejsce: świetlica MKS "Limanovia"


Jeśli macie jakieś propozycje i pomysły na lepsze działanie naszego Klubu, np. chcecie utworzyć jakąś sekcję, chcecie coś zmienić w naszym działaniu, czy chcecie się zaangażować w coś przy naszym klubie, itp. - to prosimy Was o propozycje na maila. Nie czekajcie z pomysłami na nasze spotkanie, tylko wcześniej napiszcie na maila: limanowa.forrest.team@gmail.com  Zarząd będzie miał wtedy więcej czasu na rozważenie... ;)

Piszcie i pytajcie śmiało!!! :)


P.S. Natomiast, Zarząd Klubu spotyka się w ten piątek (28 stycznia br) o godz. 19:00 w "Krasnalu". :)

 

Drodzy Klubowicze, Wasza obecność na "Walnym" jest niemalże jak... obowiązkowa! Czyli - prosimy Was bardzo o gremialny w nim udział.


Dodane przez: Zarząd Klubu, wyświetleń: 1875

« powrót


Sponsorzy

Usługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskaRachmistrzDecomasterParafia pw. MB Pocieszenia w PasierbcuMIKA HurtowniaPiekarniaVelosportDrukarnia MMTymbarkmiastoGold DropMZGKiM LimanowaIziGSMTescoTransport Samochodowy Intellect.plPartnerGwarantHydrolimBank Spóldzielczy Limanowa
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 2257924, on-line 4
Realizacja: Agencja interaktywna - Intellect