Biegowe Andrzejki - Limanowa '2010 - Forrest Limanowa
 
Witamy na stronie Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST"
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
Stowarzyszenie Rekonstrukcji HistorycznychBrygada BeskidówMCGPRFestiwal BiegowyCentrum Fizjoterapii PRO-SPORT-REHABVisegrad MarathonFlashback-photographyGOPRGravity RevoltIPAULTRISBielakActive

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Biegowe Andrzejki - Limanowa '2010
2010-10-10 15:06:01
Powiększ
W dn. 27 listopada 2010 (sob) zapraszamy wszystkich biegowych Przyjaciół na "Biegowe Andrzejki" do Limanowej!

Z   A   P   R   O   S   Z   E   N   I   E

na:

Biegowe Andrzejki 2010

Limanowa, 27-28 listopada 2010 r. (sob-ndz)

 

Po raz kolejny organizowane są NIEPOWTARZALNE Andrzejki w stylu lat 70-tych.

Obowiązuje dowolnosć ubioru i nie ma obowiązku przebierania się. Niech każdy czuje się luźno. Ale oczywiście ubiory przypominające - tamte szalone lata - mile widziane! ;)

Nasza impreza jest zakończeniem sezonu, podsumowuje nasze sukcesy na arenach biegowych.

* GDZIE? - ostatnio bawiliśmy się w Myślenicach, tym razem za „miedzą”, u sąsiadów „Forreściaków”;) w sercu i stolicy Beskidu Wyspowego - w malowniczej Limanowej! :)

ZAPRASZAMY na "Biegowe Andrzejki" wszystkich miłośników biegania, rowerowania i chodzenia z kijkami... Będzie to marszo-bieg na dystansie 12 km - ale można wybrać krótszy dystans do 3,5 km. Liczy się dobra zabawa! :) Zaproszenie to kierujemy również dla Waszej "połówki", która niekoniecznie musi biegać. ;) A może on/ona po prostu przejść krótszy dystans.

* W cenie opłaty jest: wyżywienie, tj. szwedzki stół, w tym gorący posiłek... Z RÓŻNEGO RODZAJU NAPOJAMI... w rozsądnych ilościach. ;))  Rano śniadańko, no i oczywiście nocleg w dobrych warunkach w Internacie ZSTiO w Limanowej (w którym nocowaliście podczas biegu górskiego „II. Limanowa Forrest”). Mamy do dyspozycji dużą salę, a mniejszą na wygibasy. Na terenie Internatu będą 3-4 osobowe pokoje z łóżkami i pościelą (dla pierwszych 30 osób!). Internat jest ogrzewany, z prysznicami. Mamy także do dyspozycji parking na nasze “ferrari” za Internatem – dokładnie w tym miejscu, gdzie było spotkanie integracyjne podczas ostatniego „Forresta”.

* MILE WIDZIANE... choć nie jest to obowiązek, to jeśli dacie radę - dorzucić coś na nasz "szwedzki stół" - zrobione przez Was jakieś ciasto, sałatkę, itp... to będziemy mieć więcej do "spalania" na parkiecie. ;)

Gwarantujemy fachowców do prowadzenia imprezy i nagłośnienia!!!

Czyli... 

Znakomitego Disc Jockey’a - Pawła Żyłę (KKB „Dystans” Kraków) i specjalistę od nagłośnienia Marcina Gawlika („Amplius” Limanowa). Obaj PANOWIE znakomicie współpracują na „Forreście”!!!

 

* Zgłoszenia na adres e-mail: limanowa.forrest.team@gmail.com

 

PROGRAM: 27 listopada 2010 r. (sob)

godz. 12.00-14.45 – przyjazd i zakwaterowanie.

godz. 15.00 – rozgrzewka i start do marszo-biegu  na historyczne wzgórze „Jabłoniec” (560 m npm), gdzie znajduje się jeden z największych i najciekawszych architektonicznie cmentarzy wojskowych żołnierzy austriackich i rosyjskich z 1914 roku /niebieski szlak/

* Jeśli ktoś wybierze krótszą wersję trasy (tam i z powrotem 3,5 km), to może wtedy wracać już do Internatu ZSTiO lub może poczekać na tych, którzy wybiorą dłuższą wersję trasy, pobiegną pętelkę i wrócą do nich na "Jabłoniec".

* Dla chcących dłużej pobiegać (tam i z powrotem 12 km), proponujemy trasę w tym samym kierunku przez wzgórze "Jabłoniec", następnie pętelką (wg. wskazówek zegara) do Siekierczyny, z powrotem na "Jabłoniec" i do Internatu ZSTiO.

UWAGA! SUGERUJE SIĘ BIEC Z OTWARTYMI OCZAMI - BO TRASA JEST PRZEPIĘKNA!!!

BĘDZIECIE MOGLI ZOBACZYĆ M.IN. WIDOK CAŁEJ TRASY BIEGU "PASMEM ŁOSOSIŃSKIM", KTÓRY MIAŁ MIEJSCE W TYM ROKU PODCZAS BIEGU TOWARZYSZĄCEGO - A WE WRZEŚNIU 2011 - BĘDZIE TO TRASA PÓŁMARATONU GÓRSKIEGO... "I. Półmaraton Forrest".

* TRASA: w 100% podłoże asfaltowe. Trasa nie jest zabezpieczona. Chociaż nie jest za bardzo ruchliwa, to jednak jeżdżą po niej samochody. Dlatego Uczestnicy mają stosować się do Przepisów Ruchu Drogowego!  Przed startem będzie odprawa techniczna. Jeśli ktoś jest chętny, może poprowadzić rozgrzewkę. :)

A teraz informacja dla „Fajterów” pragnących przebiec dłuższą trasę... oj! NIE BĘDZIE WAM ŁATWO! :) W Limanowej nigdzie nie ma płasko! ;) Zarówno krótsza trasa, jak i dłuższa - mimo że asfaltowa - JEST TRASĄ GÓRSKĄ i WYMAGAJĄCĄ!!!

godz. 18:30 – rozpoczęcie zabawy, godziny zakończenia (na drugi dzień) nie przewidujemy... ;))

 

PROGRAM: 28 listopada 2010 r. (ndz)

- śniadanko

- pakowanko

- i dla chętnych...

Tusik wraz ze swoim chórem zaśpiewają na Mszy św. o godz. 12:00 w tutejszej Bazylice M.B.Bolesnej  --> na powitanie dla nowego limanowskiego proboszcza. Kto jeszcze nie miał okazji posłuchać naszego chóru, zachęcamy do skorzystania z tej okazji. :)

- i pożegnanko!... pa pa!... do następnego razu! ;)

 

* Prosimy zgłaszać się mailowo na nasz e-mail i w miarę możliwości od razu opłacać przelewem swój udział (podając za kogo jest wpłata), bowiem – decyduje data wpływu przelewu! lub na miejscu.


/ilość miejsc ograniczona razem do 60 osób/

 

L I S T A    U C Z E S T N I K Ó W :

http://www.forrest-limanowa.pl/zgloszenia/biegowe-andrzejki-limanowa-27-28-listopada-2010-r.html

 

 

KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA ODZNAKĘ PAMIĄTKOWĄ

JAKO PAMIĄTKOWY MEDAL PO BIEGU

- ZA UCZESTNICTWO!


Dodane przez: forrest, wyświetleń: 3315

Powiększ
Powiększ
« powrót


Sponsorzy

Bank Spóldzielczy LimanowaMZGKiM LimanowaTransport Samochodowy miastoParafia pw. MB Pocieszenia w PasierbcuMIKA HurtowniaDrukarnia MMUsługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskaTymbarkGwarantDecomasterIntellect.plVelosportHydrolimRachmistrzGold DropPiekarniaPartnerIziGSMTesco
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 2259166, on-line 9
Realizacja: Agencja interaktywna - Intellect