ROWER MTB - tylko dla zawodników od 15 roku życia! - Forrest Limanowa
 
Witamy na stronie Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST"
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
BielakActiveMCGPRIPAGravity RevoltCentrum Fizjoterapii PRO-SPORT-REHABGOPRULTRISFlashback-photographyBrygada BeskidówStowarzyszenie Rekonstrukcji HistorycznychFestiwal BiegowyVisegrad Marathon

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
ROWER MTB - tylko dla zawodników od 15 roku życia!
2010-06-23 22:59:05
Powiększ
Po ostatnich obsunięciach ziemi na naszych terenie, Organizator i GOPR Limanowa, ostatecznie postanowili DZISIAJ - że najmłodsi zawodnicy na ROWER MTB, będą MUSIELI kończyć w tym roku 15 lat!!! (czyli rocznik 1995 i starsi wystartują).

Decyzja zapadła po uzgodnieniach z Górskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym (GOPR) Limanowa.

 

Ustalono, że osoby w wieku do 14 lat włącznie (czyli rocznik 1996 i młodsi) nie zostaną dopuszczeni na dłuższą trasę wyścigu na rowerach MTB (sobota, 3 lipca 2010), bowiem trasa jest zbyt niebezpieczna dla dzieci. Przypominamy też, że na drugi dzień (niedziela, 4 lipca 2010) nie będzie w ogóle wyścigu dla rowerów MTB.

 

* Przepraszamy wszystkie dzieci, zwlaszcza już te zapisane na ROWER MTB, które nie mogą wystartować. Ze względów bezpieczeństwa nie mozemy pozwolić Wam na udział. Obiecujemy jednak, że w przyszłości zorganizujemy również i dla Was odpowiednią trasę rowerową na wyścigi.

 

UWAGA!!!

W dniu 23 czerwca 2010 r. - poprawiony został w kilku punktach Regulmin "II. Limanowa Forrest" (3-4 lipca 2010) przez Zarząd KS LIMANOWA FORREST - prosimy o zapoznanie się z poprawionym Regulaminem zawodów!!!


Dodane przez: forrest, wyświetleń: 2097

« powrót


Sponsorzy

IziGSMTymbarkUsługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskaPartnerGold DropDrukarnia MMParafia pw. MB Pocieszenia w PasierbcuDecomasterMZGKiM LimanowaIntellect.plBank Spóldzielczy LimanowaMIKA HurtowniaHydrolimGwarantRachmistrzTransport Samochodowy miastoTescoVelosportPiekarnia
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 2259203, on-line 9
Realizacja: Agencja interaktywna - Intellect