II. Limanowa Forrest: ROWER MTB TYLKO W SOBOTĘ!!! - Forrest Limanowa
 
Witamy na stronie Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST"
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
Stowarzyszenie Rekonstrukcji HistorycznychULTRISBielakActiveVisegrad MarathonGravity RevoltMCGPRFestiwal BiegowyGOPRFlashback-photographyCentrum Fizjoterapii PRO-SPORT-REHABIPABrygada Beskidów

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
II. Limanowa Forrest: ROWER MTB TYLKO W SOBOTĘ!!!
2010-06-21 15:54:47
Powiększ
ROWER MTB przeniesiony jest na "bieg towarzyszący" 17,5km (zamiast w niedzielę na krótszej trasie) - i będzie on dla MTB jako wyścig główny.

Rowerzyści MTB będą ścigać się tylko w sobotę 3 lipca na dłuższej trasie! Będą nagradzani i traktowani jak na biegu głównym w niedzielę (4 lipca). Lecz na drugi dzień, w niedzielę, nie będzie już wyścigu dla rowerów.

Wszystkich kolarzy górskich prosimy zapisywać się WYŁACZNIE na sobotę! Opłata W MIESIĄCU CZERWIEC na sobotę jako biegu głównego dla rowerzystów MTB wynosi 30 zł. (z pełnym pakietem startowym i nagrodami w kat. wiekowych jak na drugi dzień dla innych dyscyplin - m.in. pamiątkowa koszulka 'Rogelli' z biegu).

TRASA: "Pasmem Łososińskim" - niebieskim szlakiem od startu do mety - z Góry św. Justa (koło Jeziora Rożnowskiego) na Krzyż Milenijny na Miejskiej Górze w Limanowej (17,5 km).

 

Pasmo Łososińskie (trasa od prawej do lewej):


Dodane przez: forrest, wyświetleń: 2867

Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ
« powrót


Sponsorzy

Drukarnia MMRachmistrzDecomasterGold DropVelosportIziGSMmiastoTymbarkIntellect.plTransport Samochodowy PartnerGwarantMIKA HurtowniaTescoBank Spóldzielczy LimanowaHydrolimPiekarniaMZGKiM LimanowaUsługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskaParafia pw. MB Pocieszenia w Pasierbcu
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 2257989, on-line 9
Realizacja: Agencja interaktywna - Intellect