X Limanowa Forrest - Parkingi i ważne informacje. - Forrest Limanowa
 
Dziękujemy bardzo wsystkim zawodnikom, służbom, wolontariuszom, sponsorom, jednym słowem: wszystkim zaangażowanym w Jubileuszowy X Limanowa Forrest, który przeszedł już do historii !!!
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
GOPRFestiwal BiegowyCentrum Fizjoterapii PRO-SPORT-REHABMCGPRVisegrad MarathonBielakActiveULTRISFlashback-photographyStowarzyszenie Rekonstrukcji HistorycznychIPABrygada BeskidówGravity Revolt

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
X Limanowa Forrest - Parkingi i ważne informacje.
2018-06-30 13:19:34
Powiększ
Ważne informacje dotyczące pracy biura zawodów oraz parkingów w dniu biegu.

Podczas X edycji Biegu Górskiego Limanowa Forrest biuro zawodów czynne od godziny 800 - 1100   Prosimy o nie odkładanie weryfikacji w biurze zawodów na ostatni moment - BIURO CZYNNE DO GODZ. 1100.

Lokalizacja biura zawodów jak co roku w Szkole Podstawowej nr. 1 przy ul. M. Konopnickiej 4 w Limanowej. Start i Meta biegu tuż obok przy ul. Bulwary.

Parkingi zlokalizowane przy ulicach (bezpłatne w dniu 1 lipca 2018 - niedziela):

 

 


Dodane przez: admin, wyświetleń: 488

Powiększ
« powrót


Sponsorzy

HydrolimmiastoUsługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskaMirapolNextDrukarnia MMGwarantBank Spóldzielczy LimanowaPiekarniaRachmistrzTymbarkIntellect.plPartnerVelosportDecomasterParafia pw. MB Pocieszenia w PasierbcuGold DropMIKA HurtowniaMZGKiM LimanowaIziGSMTescoTransport Samochodowy
X Limanowa Forrest
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 1871420, on-line 10
realizacja: projektowanie stron www Nowy Sącz - intellect.pl