Pierwszy start "LIMANOWA FORREST"... 212 m. pod ziemią! - Forrest Limanowa
 
Witamy na stronie Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST"
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
ULTRISIPAGOPRCentrum Fizjoterapii PRO-SPORT-REHABFlashback-photographyGravity RevoltBielakActiveFestiwal BiegowyBrygada BeskidówVisegrad MarathonStowarzyszenie Rekonstrukcji HistorycznychMCGPR

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Pierwszy start "LIMANOWA FORREST"... 212 m. pod ziemią!
2010-03-22 10:21:38
Powiększ
Z dniem 5 marca 2010 r. do ewidencji klubów sportowych prowadzonej przez Starostę Limanowskiego, został wpisany "LIMANOWA FORREST". Dzień później, zawodnicy Klubu startowali w Kopalni Soli w Bochni.

Trasa Biegu prowadziła zabytkowymi wyrobiskami bocheńskiej kopalni soli - 212 metrów pod ziemią, pomiędzy szybami Sutoris i Campi - na poziomie August. Brali w nim udział zarówno profesjonalni, uznani maratończycy, jak i amatorzy biegów masowych i zdrowego stylu życia z całej Polski, a także z kilku krajów Europy.

W 12-godzinnym ogólnopolskim biegu sztafetowym.w Kopalni Soli w Bochni łącznie startowało 60 zespołów (4-osobowych sztafet). Wiele zespołów w swoich składach miało aktualnych mistrzów Polski w biegach górskich i ulicznych, wśród nich była utytułowana drużyna z MOK Mszana Dolna – od lat odnosząca ogromne sukcesy na biegach nie tylko w Polsce.

Walka była ogromna i każdy dał z siebie wszystko... Najlepsi nie dali szans amatorom, ale w środku tabeli walka była równie bardzo interesująca i nie mniejsza jak wśród najlepszych. Różnice w metrach między sztafetami były cały czas bardzo niewielkie... na początku „Forreściaki” zajmowali 45 miejsce, ale potem sztafeta przesuwała się do przodu...

W 11-tej godzinie biegu "Limanowa Forrest" była na 27 miejscu i okrążenie (ok. 2,5 km) straty do wcześniejszych ekip, ale w końcówce biegacze maratończycy nie popuścili przeciwnikom, walczyli o każdy metr, doganiając jeszcze 6 drużyn i ostatecznie zajęli: 21 miejsce / na 60 sztafet. Do 16 miejsca zabrakło tylko kilkuset metrów... ale to i tak sukces - jak na debiut nowopowstałego Stowarzyszenia Kultury Fizycznej – Klubu Sportowego „Limanowa Forrest”.

Wygrali zawodnicy „Meble KLER”, a już tradycyjnie bardzo wysoko ulokowali się biegacze z MOK Mszana Dolna, zajmując 2 miejsce. Natomiast 3 miejsce zajęła drużyna „6 Brygada Powietrznodesantowa i Oddział Specjalny Żandarmerii Wojskowej”.

Skład sztafety „Limanowa Forrest”:

1) Darek Bielak
2) Jacek Palka
3) Jarosław Moskal
4) Mateusz Wroński (kapitan)
5) Joanna Sułkowska (rezerwowa)

Sztafeta przebiegła ponad 64 okrążenia - każde okrążenie miało 2 km i 420 metrów, co dało wynik  - 155 km i 357 metrów!

-----------------------

Najbliższe biegi: "Półmaraton Marzanny", "Żywiecki Półmaraton" i "Cracovia Maraton".

 

Imprezy, które Stowarzyszenie zamierza wkrótce organizawać: 29 maja - "II Limanowa Skate Jam" oraz 30 maja - "I. Limanowa Downhill Challenge". W dniach 3-4 lipca odbędzie się "II Limanowa Forrest", a w wakacje"II. Bieg Osiedlowy na 1 Milę".

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej nie zamyka się tylko na biegaczy; otwarte jest na różne dyscypliny. Chętnych do wstąpienia w jego szeregi (wraz z pomysłami i własną wizją jego funkcjonowania), proszeni są o zgłaszanie się na e-mail: limanowa.forrest.team@gmail.com


Dodane przez: admin, wyświetleń: 2511

Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ

Pierwszy start ekipy K.S. "LIMANOWA FORREST"... 212 m. pod ziemią!

Pierwszy oficjalny start zawodników - sztafety z Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST" w Kopalni Soli w Bochni w Biegu 12-godzinnym (5-7 marca 2010).

Zdjęcia
Darek, Tusik, Jacek, Asia, Jarek
Darek, Tusik, Jacek, Asia, Jarek

Dodaj komentarz

« powrót


Sponsorzy

HydrolimParafia pw. MB Pocieszenia w PasierbcuRachmistrzTymbarkBank Spóldzielczy LimanowaUsługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskaMIKA HurtowniaDrukarnia MMmiastoIntellect.plTransport Samochodowy TescoIziGSMDecomasterGold DropVelosportMZGKiM LimanowaGwarantPartnerPiekarnia
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 2196482, on-line 23
Realizacja: Agencja interaktywna - Intellect