Bieg Osiedlowy dla dzieci - limit uczestników - Forrest Limanowa
 
Witamy na stronie Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST"
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
Flashback-photographyGravity RevoltBrygada BeskidówStowarzyszenie Rekonstrukcji HistorycznychMCGPRCentrum Fizjoterapii PRO-SPORT-REHABBielakActiveFestiwal BiegowyVisegrad MarathonIPAULTRISGOPR

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Bieg Osiedlowy dla dzieci - limit uczestników
2014-06-27 09:50:42
Powiększ
Limanowa. VI Bieg Osiedlowy na 1 milę - Święto Spółdzielczości Bankowej. Miejsce: Park Miejski, odnowiona Muszla koncertowa. Już prawie 150 dzieci zapisanych! Rozpoczęcie od godz. 12:00.

W dniu 29 czerwca 2014 r. (niedziela) na terenie całego kraju odbędą się obchody Święta Spółdzielczości Bankowej. W związku z tym wydarzeniem Bank Spółdzielczy w Limanowej wraz z Klubem Sportowym "Limanowa Forrest" i Miastem Limanowa organizuje piknik rodzinny połączony z "VI BIEGIEM OSIEDLOWYM NA 1 MILĘ".

 

 

 

Oprócz biegu na przybyłych gości będzie czekać wiele atrakcji!

 

Dzieci będą mogły skorzystać z takich atrakcji jak: malowanie twarzy, uczestnictwo w konkursie plastycznym i śpiewu, obejrzeć występy zespołów tanecznych, zobaczyć z bliska broń grupy partyzanckiej oraz wygrać nagrody w quizie o tematyce bankowej. Kolejną atrakcją jest pamiątkowy medal, który oprócz pamiątkowego numeru startowego otrzyma na pamiątkę każdy uczestnik biegu.


Zawody będą rozgrywane na terenie Parku Miejskiego w Limanowej, a cała impreza tego dnia będzie skupiać się wokół nowo wybudowanej Muszli koncertowej. Bieg na 1 milę (1600 metrów) będzie rozgrywany w 3 kategoriach wiekowych, a dla młodszych dzieci będą krótkie dystanse - szczegóły poniżej:

Do wybrania 3 DYSTANSE:

1. DYSTANS: "1 Mila ang." (1km 600m). Trasa 4 pętle wg. wskazówek zegara (w prawą stronę), dookoła parku. Start i Meta przy tzw. "Muszelce" koncertowej.

Klasyfikacja biegu na 1 Milę
- w 3 kategoriach wiekowych:

I) do 10 lat (rok: 2004 i młodsi); II) 11-13 lat (rok: 2003-2001); III) 14-16 lat (rok: 2000-1998).

2. DYSTANS: "Mini-mila" (160 metrów). Młodsze dzieci biegną (lub idą) krótszy dystans – dookoła "Muszelki", czyli będzie to tzw. „Mini-mila”.

3. DYSTANS: 16 metrów. Dla dzieci nie potrafiących jeszcze dobrze chodzić i dla dzieci niepełnosprawnych – bieg przy pomocy rodzica lub opiekuna.


Zaczynamy od godz. 12:00!


Zapisy na bieg rozpoczną się od godziny 12.00, występy na scenie od godz. 13:00, a bieg dla dzieci od godziny 14:00, będzie mnóstwo atrakcji. Cała impreza planowana jest do godziny 16.00 - poniżej szczegółowy Program:


PROGRAM IMPREZY:

W godz. 12:00-13:30 - zapisy oraz weryfikacja zapisanych przez internet dzieci przy Muszelce koncertowej w Parku Miejskim. -Zgoda rodzica do wydrukowania: www.forrest-limanowa.pl/pliki/dokumenty/vi-bieg-osiedlowy-na-1-mile-zgoda-rodzica-link.doc (lub na miejscu w biurze zawodów - każde dziecko musi mieć podpisaną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego).

W godz. 12:00-14:00 - konkurs rysunkowy, malowanie twarzy i inne atrakcje.

W godz. 12:00-14:00 - atrakcja przygotowana przez Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznych: będzie można zobaczyć z bliska broń grupy partyzanckiej oraz ich ubiór.

W godz. 13:00-14:00 - młodzieżowe występy taneczne na scenie Muszli koncertowej, wystąpią: 2 zespoły cheerleaderek z Klubu: ARS Limanowa oraz 2 zespoły taneczne ze Szkoły Tańca: AKADEMIA LOTU z Limanowej.

W godz. 13:45-14:00 - quiz zorganizowany przez Bank Spółdzielczy w Limanowej o tematyce bankowej

W godz. 14:00-15:30 - biegi na wszystkich dystansach:

- dla najmłodszych najkrótszy dystans
- średni dystans
- i bieg główny na 1 milę

 

Zakończenie i rozdanie nagród, połączone z loterią fantową w godz. 15:30-16:00.


ZGŁOSZENIA DO BIEGU:
Drogą elektroniczną na stronie KS LIMANOWA FORREST: www.forrest-limanowa.pl lub na miejscu w Biurze Zawodów w dniu biegu w godz. 12:00-13:30.


* LINK DO ZAPISÓW - FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY / LISTA ZAPISANYCH DZIECI:

http://www.forrest-limanowa.pl/zgloszenia-do-vi-bieg-osiedlowy-na-1-mile-29-czerwca-2014.html

WPISOWE: GRATIS!

NAGRODY: PAMIĄTKOWY MEDAL, NUMER STARTOWY!!! /i inne niespodzianki.../

POSTANOWIENIA KOŃCOWE: Bieg dla dzieci i młodzieży od 1 do 16 lat. Limit 150 osób (zwiększony do 190 uczestników!).


Bieg ma charakter OTWARTY i można zgłaszać się nie tylko z OKOLICZNYCH OSIEDLI w Limanowej. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać leg. szkolną lub dowód tożsamości w Biurze Zawodów i przedstawić pisemną zgodę na udział w biegu od rodzica lub opiekuna prawnego (na miejscu w dniu biegu). Można brać udział tylko w 1 biegu.

W biegu będą brać udział również podopieczni Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością „Przystań” im. Jana Pawła Ii W Tymbarku. Dlatego mogą brać też udział dzieci niepełnosprawne (z opiekunem). Liczy się dobra zabawa i ruch na świeżym powietrzu!

UWAGA!!!
Nie musisz cały czas biec! – jeżeli zmęczysz się, chwilę odpocznij – najważniejsze byś z uśmiechem przybył do Mety i potem miał siłę wrócić do domu! Prosimy, zabierzcie ze sobą odpowiednią ilość radości! :-)


- Bank Spółdzielczy w Limanowej zaprasza również w tą sobotę, 28 czerwca br. do Centrali Banku przy ulicy Rynek 7 w Limanowej, gdzie pracownicy banku oprócz informacji o Święcie Spółdzielczości Bankowej będą czekać na Państwa z niespodzianką.

-    -    -

Serdecznie zapraszają Organizatorzy:


BANK SPÓŁDZIELCZY W LIMANOWEJ - Prezes BS Limanowa Adam Dudek
&
KLUB SPORTOWY "LIMANOWA FORREST" - Prezes Klubu Andrzej Sądelski
&
URZĄD MIASTA LIMANOWA - Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda

 


- a także Wspierający bieg dla dzieci:
Limanowski Dom Kultury - Magdalena Szczygieł-Smaga,
"TIK-TAK" Zegarmistrz - p. Bogusław Sukiennik,
Piekarnia w Laskowej - p. Ewa Pajor,
Soki TYMBARK,
Reklama i Drukarnia MM - p. Paweł Zelek
i znajomi Wolontariusze.

 

Kontakt mailowy do organizatora: limanowa.forrest.team@gmail.com

Tel. kontaktowy: 537 303 258.


Dodane przez: admin, wyświetleń: 2460

Powiększ
Powiększ
Powiększ

V Bieg Osiedlowy na 1 Milę - 05.05.2013

Ponad 130 dzieci w wieku 1-16 lat wystartowało w niedzielne południe w "V Biegu Osiedlowym na 1 Milę" trasą alejkami Parku Miejskiego w Limanowej, w tym roku zorganizowanego podczas pierwszej edycji tzw. Limanowskiej "Majówki".

Zdjęcia

Dodaj komentarz

« powrót


Sponsorzy

Bank Spóldzielczy LimanowaDecomasterHydrolimIntellect.plMIKA HurtowniaParafia pw. MB Pocieszenia w PasierbcuUsługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskaTransport Samochodowy GwarantPartnerTescomiastoPiekarniaTymbarkGold DropRachmistrzMZGKiM LimanowaVelosportIziGSMDrukarnia MM
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 2278337, on-line 7
Realizacja: Agencja interaktywna - Intellect