Résumé ustępującego Prezesa Mateusza Wrońskiego - Forrest Limanowa
 
Witamy na stronie Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST"
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
Stowarzyszenie Rekonstrukcji HistorycznychCentrum Fizjoterapii PRO-SPORT-REHABULTRISGOPRGravity RevoltMCGPRBrygada BeskidówVisegrad MarathonIPABielakActiveFlashback-photographyFestiwal Biegowy

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Résumé ustępującego Prezesa Mateusza Wrońskiego
2013-05-10 07:18:42
Powiększ
Przez cały rok można było coś przeczytać lub usłyszeć z mediów o naszych poczynaniach... i tak już jest, bez mała, od 4 lat. Wpisaliśmy się na stałe w kojarzenie nas z rożnego rodzaju inicjatywami, nie tylko sportowymi.

Wiele osób zaangażowało się w ubiegłym roku przy różnych naszych inicjatywach, przy Półmaratonie Forrest pewnie z ponad 100-tka ludzi, a przy Limanowa Forrest ok. 70-siąt ludzi.

Ale to w głównej mierze właśnie dzięki Wam, drodzy Członkowie Klubu i Uczestnicy naszych imprez, nasz „Forrest” cały czas żyje, przez cały rok... przez te wszystkie lata, które już minęły

 

Krótkie podsumowanie ustępującego Prezesa Mateusza Wrońskiego za 2012 rok: 

W roku 2012 zorganizowaliśmy lub współorganizowaliśmy wiele ciekawych i myślę, że udanych imprez, świadczą o nich między innymi najwyższe noty w ocenach zawodników biorących udział (Biegi Górskie, czy Maratony Polskie), a także po raz kolejny z rzędu przyznany Certyfikat: „Najlepszy bieg górski – Brązowa KOZICA 2012”.

 

Prowadziliśmy także naszą stronę internetową Klubu oraz facebooka, gdzie można znaleźć informacje o naszych poczynaniach i imprezach.

 

Zorganizowaliśmy lub współorganizowaliśmy:

- IV Limanowa Forrest

- II Półmaraton Forrest

- IV Bieg Osiedlowy na 1 Milę (kilka dni temu była jego V-ta edycja)

- Rajd na Górę Paproć

- II Limanowa Downhill Challenge

- IX edycja Kieratu

 

Wsparliśmy też takie imprezy jak:

- V Bieg ku Madonnie

- I Bieg Ziemi Limanowskiej

- II Bieg górski w Szczawie

- i inne, bardziej prywatnie.

 

Ponadto organizowaliśmy spontaniczne klubowe wypady w góry, jak Złaz Sylwestrowy na Miejskiej Górze, na różne imprezy sportowe oraz cotygodniowe w każdy czwartek, otwarte bieganie dla wszystkich lub comiesięczne spotkania na „pogaduchy” o naszych imprezach, wspólnych wyjazdach, wypadach i nie tylko... które... mam nadzieję, że zostaną reaktywowane. ;-) Startowaliśmy też jako sztafeta po raz kolejny udany raz w Kopalni Bochnia.

 

Mamy w swoim gronie Mistrzów Polski, to nas niezmiernie cieszy. Nie będę wymieniał wszystkich ich tytułów, ażeby któregoś nie pominąć, ale jest tego bardzo dużo i jesteśmy z Was dumni! Trzymamy kciuki równocześnie na ten rok – za cele wszystkich. Mamy również w swoim gronie najstarszego biegacza w Polsce, pana Edwarda Muchę, co także jest dla nas nobilitujące i bliskie sercu.

 

Niniejszym, chciałbym w tym miejscu wyróżnić statuetkami Prezesa „Za zasługi” te osoby z naszego klubu, które nie tylko w ubiegłym roku, ale i dłużej, wielu od początku, angażowały się w prace na rzecz Klubu, przy zawodach, w pomoc przez cały rok, promując nasz Klub, szczególnie idee zapisane w znanej wszystkim Preambule do Statutu naszego Klubu. Warto ją sobie w tym momencie przypomnieć:

 

Zachęceni sukcesem: I Biegu Górskiego „Limanowa Forrest”, który został zorganizowany przez nieformalną grupę – zarówno aktywnych sportowców, jak i osób nie związanych bezpośrednio ze sportem, lecz popierających tego typu pozytywne inicjatywy aktywizujące wielu ludzi na różnych płaszczyznach, współpracujących ze sobą na zasadach równości i wzajemnego poszanowania, przy życzliwym wsparciu władz samorządowych, jednostek organizacyjnych, podmiotów gospodarczych i osób prywatnych, w głębokim przekonaniu, że można i trzeba bezinteresownie robić coś dobrego dla Mieszkańców naszego Regionu oraz jego rozwoju i promocji, postanawiamy sformalizować swoje działania przez powołanie do życia Stowarzyszenia.

 

Dziękuję bardzo serdecznie za wszystko co udało nam się wspólnie zrobić i zorganizować, nie tylko w roku 2012, ale i od początku do tej pory... już dobre parę lat. Podziękowania dla Sponsorów, bez których niczego nie udało by się zorganizować (na tak wysokim poziomie) naszych imprez!

 

Dzisiaj ster władzy w Klubie przejmują następni... będę ich wspierał z całych swoich sił (szczególnie jako radny Rady Miasta Limanowa i Wasz kolega "Tusik"), proszę Was również o pomoc i wsparcie, aby nasze pierwotne, wzniosłe idee, które przyświecały nam na początku, nigdy nie zostały wymazane nie tylko na papierze, lecz – co najważniejsze – w naszych głowach.

To jest "misja" na trudne czasy. Dlatego, niech nasz Patron Sportowców: Jan Paweł II nam błogosławi we wszystkich naszych poczynaniach.

 

* Wszystkie osoby przybyłe na Walne Zebranie Wyborcze Członków Klubu (do Muzeum Regionalnego Ziemi Limanowskiej) zostały nagrodzone statuetką „Za zasługi” od ustępującego Prezesa Klubu, Mateusza Wrońskiego.

A nowym Prezesem Klubu został Andrzej Sądelski (poprzedni Wiceprezes). Wkrótce osobny news o nowym składzie władz Klubu (Zarządu i Komisji Rewizyjnej).

 

Mateusz Wroński - "Tusik"


Dodane przez: admin, wyświetleń: 3149

Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ


Dodaj komentarz

« powrót


Sponsorzy

DecomasterUsługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskaPiekarniaGold DropMIKA HurtowniaTransport Samochodowy VelosportTescoRachmistrzHydrolimPartnerMZGKiM LimanowaParafia pw. MB Pocieszenia w PasierbcuIntellect.plmiastoDrukarnia MMGwarantTymbarkBank Spóldzielczy LimanowaIziGSM
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 2676096, on-line 11
Realizacja: Agencja interaktywna - Intellect