Kolejny udany start Jacka Palki w Triathlonie - Forrest Limanowa
 
Witamy na stronie Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST"
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
Festiwal BiegowyCentrum Fizjoterapii PRO-SPORT-REHABGravity RevoltVisegrad MarathonULTRISStowarzyszenie Rekonstrukcji HistorycznychMCGPRFlashback-photographyGOPRBrygada BeskidówBielakActiveIPA

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Kolejny udany start Jacka Palki w Triathlonie
2012-06-15 00:53:51
Powiększ
W dniu 8 czerwca 2012 roku, w Środzie Wielkopolskiej odbywał się XII Otwarty Międzynarodowy Triathlon Policyjny im. Lecha Józefiaka.

Jacek opowiada: -przed zakwaterowaniem się udało mi się jeszcze zwiedzić najstarszą Polską osadę Biskupin. Około godz. 17.00 zameldowałem się w hotelu, a następnie udałem się oglądać mecz Naszej reprezentacji w odbywających się Mistrzostwach Europy. W dniu 9 czerwca około godz. 9.00 stawiłem się w biurze zawodów celem odebrania pakietu startowego.

Następnie przygotowanie roweru do startu, mały test jazdy i odprowadzenie go do strefy zmian. Pierwszą konkurencją było pływanie na 750m. na znajdującym się w rejonie miasta zalewie. Przepłynięcie tego dystansu oraz przebranie się w strefie zmian zajęło Jackowi 00:18:23 i udanie rowerem na 20km trasę. Pokonał ją uzyskując czas 00:45:00. Kolejna wizyta w strefie zmian i bieg na 5km. kończący zmagania w tej dyscyplinie.

Jacek Palka uzyskał czas 00:21:47, a łączny czas to 01:25:10, który to pozwolił mu na zajęcie 30 miejsca w generalnej klasyfikacji oraz 11 pozycję wśród startujących policjantów. Jacek mówi o swoim starcie: -wynik poprawiony od zeszłorocznego roku i po licznych kontuzjach w czasie przygotowań satysfakcjonujący.

W klasyfikacji generalnej zwyciężył Marek Kuryj z Sił Powietrznych Kraków, natomiast wśród kobiet wygrała Sofia Pryyma z Ukrainy.

Najbliższy start Jacka dn. 22 lipca 2012 roku w Frydmanie, więc walka na swoim terenie. Wszystkich chętnych do spróbowania tej dyscypliny zapraszam do wspólnych treningów, by można było się sprawdzić w bardzo wymagających zawodach, po zakończeniu których ma się wielką satysfakcje z ich ukończenia -dodał Jacek.

 

NASZE GRATULACJE!!! :-)

 

* Warto wiedzieć - na drugi dzień wystartował Jacek w Półmaratonie w Rudawie: http://www.forrest-limanowa.pl/aktualnosci,191.html

* Polecamy artykuł - "Pierwszy triatlonista w naszym klubie": http://www.forrest-limanowa.pl/aktualnosci,115.html


Dodane przez: admin, wyświetleń: 2918

Powiększ
Powiększ
Powiększ

Dodaj komentarz

« powrót


Sponsorzy

Drukarnia MMUsługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskaTymbarkGold DropIntellect.plGwarantVelosportMIKA HurtowniaTescoRachmistrzPartnerTransport Samochodowy miastoPiekarniaIziGSMMZGKiM LimanowaDecomasterParafia pw. MB Pocieszenia w PasierbcuBank Spóldzielczy LimanowaHydrolim
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 2547280, on-line 9
Realizacja: Agencja interaktywna - Intellect