Edward Mucha zwycięża w łącznej klasyfikacji - Forrest Limanowa
 
Witamy na stronie Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST"
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
IPAVisegrad MarathonCentrum Fizjoterapii PRO-SPORT-REHABMCGPRULTRISFlashback-photographyBielakActiveGOPRGravity RevoltBrygada BeskidówFestiwal BiegowyStowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznych

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Edward Mucha zwycięża w łącznej klasyfikacji
2012-03-23 11:19:32
Powiększ
Na przełęczy Kubalonka odbyły się ostatnie, dziewiąte w tym sezonie zawody, zaliczane do MPA - Mistrzostw Polski Amatorów PZN.

Na Kubalonce rozegrano w sobotę finałowe zawody Mistrzostw Polski Amatorów w biegach narciarskich Polskiego Związku Narciarskiego. Wszyscy startujący rywalizowali na dystansie 10 kilometrów stylem klasycznym.

 

Wyniki w kategoriach wiekowych:


W najstarszej kategorii mężczyzn urodzonych w 1941 i starszych triumfował, podobnie jak w całym cyklu, Stanisław Nahajowski.

W kategorii urodzonych w latach 1951-42 wśród kobiet w całym cyklu triumfowała Krystyna Figura. Wśród mężczyzn triumfował najlepszy w całym cyklu Piotr Faron.

W grupie urodzonych w 1952-61 najlepsza wśród kobiet okazała się Grażyna Jarecka, która wyprzedziła zwyciężczynię całego cyklu Halinę Olejniczak. Wśród mężczyzn triumfował Piotr Smolak przed Edwardem Muchą. Natomiast Edward Mucha
(KS Limanowa Forrest) wygrał w łącznej klasyfikacji MPA.

W kategorii urodzonych w 1962-71 najlepszą kobietą okazała się Barbara Byrtus, trzecia w klasyfikacji MPA, a ranking wygrała druga na Kubalonce Małgorzata Gąsienica. Wśród mężczyzn triumfował Piotr Michałek, który mimo zwycięstwa nie zdołał w klasyfikacji MPA wyprzedzić Władysława Olszowskiego.

W kategorii urodzonych w 1972-81 bezkonkurencyjna zarówno dziś jak i w całym cyklu okazała Edyta Olcoń. Wśród mężczyzn triumfował Jacek Staroń, a w całym cyklu zdecydowanie zwyciężył Robert Gleń, drugi na Kubalonce.

W najmłodszej kategorii dzisiejsze zawody wygrała Katarzyna Świeca, przed Anną Gocyła, natomiast w klasyfikacji MPA triumfowała Gocyła, przed Świecą. Wśród mężczyzn wygrał Piotr Habrat, przed Norbertem Kuczerą, a w klasyfikacji MPA panowie zamienili się miejscami.

WYNIKI KOŃCOWE: http://www.biegowki24.pl/wp-content/uploads/2012/03/MPA_FINAL_OFICJALNE-M1.pdf  (Edward Mucha - kat. M 61-52)

/W rywalizacji pań w MPA sklasyfikowano w sumie 80 zawodniczek. Natomiast wśród mężczyzn lista wyników jest zdecydowanie dłuższa, bo widnieje na niej ponad 280 nazwisk/

W klasyfikacji do cyklu zaliczano:

Bieg Lotników w Ustianowej (Bieszczady), Memoriał S. Bodzka (Opawa), Pierwsza MPA w Sprintach i Bieg Pucharowy (Jakuszyce), Bieg Podhalański (Nowy Targ), Bieg Hubala i Supra-Ski Festiwal (oba w Supraślu) oraz Bieg Popradzki (Obidza) i wspomniane zawody finałowe na Kubalonce.


Edward Mucha - reprezentuje Klub Sportowy „Limanowa Forrest” i Urząd Miasta w Limanowej.

 

* Tym samym Edward Mucha kończy sezon biegowy na nartach i przerzuca się na nartorolki oraz bieganie po górach i po asfalcie. Zamierza w tym roku wystartować w kilku biegach, m.in. w IV Limanowa Forrest (1 lipca) i II Półmaratonie Forrest (29 września).


Dodane przez: admin, wyświetleń: 2047

Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ
« powrót


Sponsorzy

Drukarnia MMGold DropMZGKiM LimanowaRachmistrzVelosportmiastoPartnerBank Spóldzielczy LimanowaIntellect.plParafia pw. MB Pocieszenia w PasierbcuDecomasterHydrolimTymbarkTransport Samochodowy GwarantTescoPiekarniaUsługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskaIziGSMMIKA Hurtownia
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 2196524, on-line 19
Realizacja: Agencja interaktywna - Intellect