Kolejny tytuł mistrzowski na koncie Edwarda Muchy! - Forrest Limanowa
 
Witamy na stronie Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST"
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
Centrum Fizjoterapii PRO-SPORT-REHABFlashback-photographyGravity RevoltIPAVisegrad MarathonULTRISMCGPRBrygada BeskidówBielakActiveFestiwal BiegowyStowarzyszenie Rekonstrukcji HistorycznychGOPR

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Kolejny tytuł mistrzowski na koncie Edwarda Muchy!
2012-02-10 22:42:17
Powiększ
Tym razem znakomity biegacz narciarski triumfował w sprincie na dystansie 1450 m podczas Mistrzostw Polski Amatorów.

Zawody odbyły się 4 lutego w Jakuszycach. Dzień później Edward Mucha brał udział w biegu płaskim na dystansie 10 km, w którym zajął ostatecznie bardzo dobre drugie miejsce w kategorii M4.

Najbliższy start Edwarda już w sobotę 11 lutego na Biegu Podhalański im. Jana Pawła II w Nowym Targu. Zawody te zaliczają się do klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski Amatorów w Biegach Narciarskich, w której Edward Mucha jest zdecydowanym faworytem!

Edward Mucha w dniach 2-4 marca planuje również rywalizować w Jakuszycach na najbardziej prestiżowej imprezie narciarskiej w Polsce – XXXVI Bieg Piastów. Tuż po tych zawodach pojedzie do niemieckiej miejscowości Oberwiesenthal, gdzie zostaną rozegrane Mistrzostwa Świata w kategorii Masters. Na udział w tych zawodach Edward ostatecznie zdecydował się niemal w ostatniej chwili, gdyż samo wpisowe wynosi... 160 euro.


Dodane przez: D.B., wyświetleń: 1946

Powiększ
Powiększ
Powiększ

Dodaj komentarz

« powrót


Sponsorzy

PiekarniaTymbarkVelosportIntellect.plMZGKiM LimanowaRachmistrzGwarantMIKA HurtowniaBank Spóldzielczy LimanowaDrukarnia MMParafia pw. MB Pocieszenia w PasierbcuTescoUsługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskaPartnerIziGSMHydrolimmiastoTransport Samochodowy DecomasterGold Drop
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 2257915, on-line 4
Realizacja: Agencja interaktywna - Intellect