Głosowanie: I Półmaraton Forrest i III Limanowa Forrest! - Forrest Limanowa
 
Witamy na stronie Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST"
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
Flashback-photographyBielakActiveIPAVisegrad MarathonBrygada BeskidówCentrum Fizjoterapii PRO-SPORT-REHABGOPRStowarzyszenie Rekonstrukcji HistorycznychMCGPRGravity RevoltULTRISFestiwal Biegowy

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Głosowanie: I Półmaraton Forrest i III Limanowa Forrest!
2012-01-18 19:01:26
Powiększ
Osoby, które startowały u nas w 2011 roku - prosimy o głosy na portalu "Maratony Polskie".

Na tegoroczne wybory Złotych Biegów 2011 przygotowany został całkowicie nowy system głosowania.

Do rywalizacji o wyróżnienia przystępują aż 303 imprezy biegowe. Podzielone zostały na kilka kategorii - zależnych od liczby uczestników, wielkości miasta, rodzaju organizatora itd. Tegoroczną nowością jest także podział na regiony - województwa.


- w tych wszystkich kategoriach będą klasyfikowane nasze obydwa biegi:

"I Półmaraton Forrest" i "III Limanowa Forrest"

Warunkiem głosowania na portalu "Maratony Polskie" jest - posiadanie tam swojej wizytówki i wcześniejsze wpisanie naszych biegów w swojej zakładce "starty".
Głosowanie polega na ułożeniu biegów, w których startowało się w roku 2011, w kolejności od najlepszego do najgorszego. W ten sposób powstaje piramidka, w której czym wyżej znajdzie się bieg, tym lepiej jest przez Ciebie oceniany. Oczywiście - jeśli uważacie, że nasz bieg był najlepszy, to prosimy umieścić nas na samej górze tej piramidki! :-)

Oceniliście nas w Rankingach samymi maksymalnymi ocenami - w obu biegach nie było żadnej nawet 9-ki przy ocenie. Były same 10-ki! (na 10 możliwych w Rankingu). Zatem, prosimy Was jeszcze raz o potwierdzenie swojej opinii na temat "I Półmaratonu Forrest" i "III Limanowa Forrest" i postawienie nas jak najwyżej w tej "piramidzie".


Każdy może ułożyć taką piramidę tylko z tych biegów, w których start zarejestrował w portalu (prosimy nie dodawać teraz biegów do swojej listy startów, nawet jeśli tam startowaliście, gdyż kto nie zrobił tego do tej pory, i tak nie będzie już mógł oddać na nie głosu).


Głosować można do środy, 25 stycznia br. Do momentu zakończenia głosowania można zmieniać swoje typy, poprawiać itd. Nie ma konieczności oddawania głosów na każdy z biegów, ale jest to wskazane, by taka impreza została klasyfikowana.


Dziękujemy za uczestnictwo na naszych imprezach i za najwyższe oceny dla nas!

 

* Więcej informacji tutaj - wraz z linkiem do głosowania: http://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=1&action=7&code=9585&bieganie


Dodane przez: forrest, wyświetleń: 1883


Dodaj komentarz

« powrót


Sponsorzy

RachmistrzGwarantTransport Samochodowy Bank Spóldzielczy LimanowaTescoDrukarnia MMHydrolimVelosportUsługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskaMZGKiM LimanowaParafia pw. MB Pocieszenia w PasierbcuMIKA HurtowniaIziGSMGold DropPartnerPiekarniaTymbarkIntellect.plDecomastermiasto
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 2259093, on-line 3
Realizacja: Agencja interaktywna - Intellect