Drugi raz z rzędu ZŁOTA KOZICA! - Forrest Limanowa
 
Witamy na stronie Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST"
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
GOPRVisegrad MarathonCentrum Fizjoterapii PRO-SPORT-REHABStowarzyszenie Rekonstrukcji HistorycznychFlashback-photographyFestiwal BiegowyBielakActiveMCGPRIPAGravity RevoltBrygada BeskidówULTRIS

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Drugi raz z rzędu ZŁOTA KOZICA!
2011-12-01 02:05:43
Powiększ
Głosowanie na „Najlepszy Bieg Górski 2011 roku” dobiegło końca.

Biegacze z całej Polski głosowali na 3 rodzaje biegów górskich: bieg anglosaski (trasa raz w górę raz w dół), bieg alpejski (trasa w przeważającej części pod górę) i bieg długodystansowy (dystans biegu od 21 km i więcej) oddając aż 545 głosów na 53 zorganizowane biegi górskie w całej Polsce. To o ponad 70% więcej głosów niż w roku ubiegłym. Prawie każdy z biegów znalazł choć jednego swego zwolennika.

Powiat Limanowski reprezentował w tym gronie aż 3 biegi:

- bieg anglosaski: III-cia edycja „Limanowa Forrest”
- bieg anglosaski: I-sza edycja „Szczawa 2011”
- bieg długodystansowy: I-sza edycja „Półmaraton Forrest”

Miło poinformować nam, że najlepszym biegiem górskim w stylu anglosaskim ponownie został drugi raz z rzędu - bieg górski „LIMANOWA FORREST”!!! Otrzymując Certyfikat „ZŁOTA KOZICA” od portalu „Biegi Górskie”.


Wysokie 5 miejsce zdobył jeszcze jeden nasz bieg, tym razem w kategorii biegów długodystansowych, „Półmaraton Forrest” (pierwsza edycja biegu!) – który wyprzedził o jedno oczko w wynikach głosowania m.in. Mistrzostwa Polski na długim dystansie. Tak więc, KS „Limanowa Forrest” potwierdził swój prymat na niwie organizatorskiej podczas ostatniego głosowania.

 

Oto wyniki w poszczególnych kategoriach:


1) Najlepszy Bieg Górski 2011 - w Stylu Alpejskim:


Najlepszym biegiem górskim w stylu alpejskim został po raz 3 z rzędu Alpin Sport Tatrzański Bieg Pod Górę – zdobywając w swej kategorii 18,39% głosów (na 20 nominowanych biegów).


II miejsce i Srebrną Kozicę 2011 w stylu alpejskim zdobył jeden z biegów, który w roku 2010 zebrał bardzo wiele negatywów – Bieg Na Pilsko. Brawa dla organizatora za dużą poprawę - bieg ten zdobył w swej kategorii 10,34% głosów.


III miejsce i Brązową Kozicę 2011 zdobył Bieg Na Śnieżkę (Mountain Marathon cz.2) - zdobywając w swej kategorii 9,20% głosów.2) Najlepszy Bieg Górski 2011 - w Stylu Anglosaskim:


Najlepszym biegiem górskim w stylu anglosaskim został po raz drugi z rzędu nasz III Bieg Górski "LIMANOWA FORREST"! – zdobywając w swej kategorii 15,33% głosów (na 18 nominowanych biegów).


II miejsce i Srebrną Kozicę 2011 w stylu anglosaskim zdobył kolejny bieg z cyklu Mountain Marathon – rozgrywany w Ustroniu – Bieg na Czantorię (995 m) – zdobywając w swej kategorii 10,22% głosów.


III miejsce i Brązową Kozicę 2011 w stylu anglosaskim zdobył rozgrywany w Jedlinie – IX Bieg Szlakiem Uzdrowiskowym – otrzymując w swej kategorii 9,49% głosów.


- - -


XIII miejsce zajął bieg górski „Szczawa 2011”.3) Najlepszy Bieg Górski 2011 - na Długim Dystansie:


Najlepszymi biegami górskimi na Długim Dystansie zostały ponownie biegi maratońskie, najlepszy okazał się III Maraton Karkonoski – zdobywając w swej kategorii aż 27,78% głosów.


II miejsce tak jak w zeszłym roku i Srebrną Kozicę 2011 zdobył bieg organizowany przez Agencję Turystyczną Adventure Tour, Zajazd Horolna - IV Maraton Beskidy - zdobywając 19,23% głosów w tej kategorii.


III miejsce i Brązową Kozicę 2011 zdobył także wzorem roku 2010 - IV Wysokogórski Bieg im. Druha Franciszka Marduły- zdobywając w swej kategorii 11,11% głosów.


- - -


V miejsce (na 13 nominowanych biegów długodystansowych w Polsce) zdobył "I Półmaraton Forrest", zdobywając 7,26 %.

 

Oprócz certyfikatów najlepsze biegi otrzymują jeszcze odpowiednie kategorie w przyszłorocznej Lidze Biegów Górskich – zwycięzcy najwyższą kategorię M (m.in. bieg górski „Limanowa Forrest”), a biegi z II miejsca minimum kategorię S, chodzi o to by to uczestnicy mieli jak największy udział w wybieraniu biegów o najwyższej randze.

 

 

Dziękujmy bardzo naszym członkom klubu, współorganizatorom, sponsorom, wolontariuszom i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli przy organizacji naszych imprez!!!

Wszystkim zwycięzcom oraz organizatorom pozostałych biegów serdecznie gratulujemy.

Zarząd KS "Limanowa Forrest"* Strona KS „Limanowa Forrest”:
http://www.forrest-limanowa.pl
* Galeria biegu górskiego „III Limanowa Forrest”:
http://limanowa.in/galeria/sport;limanowa-forrest-2011,305.html
* Galeria biegu długodystansowego „I Półmaraton Forrest”:
http://limanowa.in/galeria/sport;i-polmaraton-forrest-zakonczony,413.html

Dodane przez: forrest, wyświetleń: 2326

Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ
« powrót


Sponsorzy

Intellect.plTymbarkMIKA HurtowniaUsługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskaIziGSMBank Spóldzielczy LimanowaPiekarniaGold DropHydrolimVelosportTescoParafia pw. MB Pocieszenia w PasierbcuPartnerRachmistrzmiastoDecomasterDrukarnia MMMZGKiM LimanowaGwarantTransport Samochodowy
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 2257967, on-line 7
Realizacja: Agencja interaktywna - Intellect